Valaki segítsen létszíves.2020. ápr. 2. 12:21
1/1 anonim válasza:
sin(alfa)=8/10=4/5 => alfa=53,13°
A rombusz területe: T=10*8=80
A többihez helyettsíts be a képletekbe!