#háromszög rombusz
2015. febr. 22. 16:40
1/1 anonim válasza:
T=a*m/2 a=az oldal m=magasság
behelyetesítjük amit tudunk:360=45*x/2 azért x mert a magasságot nem ismerjük
ebből kifejezzük az x-et és lesz:45x=720=>x=16 vagyis a magassága 16 :)bocsi de a másikat nem tudom,de remélem ez jó lesz