Mi annak a króm-oxidnak a képlete, melynek 1,64g ja 1,12g krómot tartalmaz?


2019. dec. 8. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

x O / Cr = 16x / 52 = (164 - 112) / 112

x = 1,5

1 Cr-ra 1,5 O jut: Cr2O3

2019. dec. 8. 15:15
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2019. dec. 8. 15:45