Egy háromszög területe 24 cm, és az egyik magasság 8 cm. Számitsd ki annak az oldalának a hosszát, amelyre az adott magasság merőleges Hogy kell megoldani?

Hogy kell megoldáni? Elöre is köszönöm
2019. nov. 26. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt el tudod dönteni, hogy mondjuk 5 cm hosszú lehet-e a kérdéses oldal?
2019. nov. 26. 20:00
 2/2 anonim ***** válasza:
T=a*m/2 ==> a=2*T/m
2019. nov. 26. 20:02