Vagy bármi más számot, bármilyen alapú hatványba2019. szept. 8. 12:53
1/3 anonim válasza:
64 az 2^6, szóval ebből az lesz, hogy (2^6)^2, ami 2^12 :) (azonosság szerint ilyenkor a kitevőket össze kell szorozni)
3/3 anonim válasza:
64=2^6
64^2 = (2^6)^2, ami azonosság alapján 2^12.