Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha sík hülye...

Mit csináljak, ha sík hülye vagyok a matekhoz?

Figyelt kérdés

Jövő héten írunk,és semmit nem tudok,egyszerűen nem értem az egészet.Még év elején írtunk legutóbb,akkor is 2es lett,pedig tanultam,de nem megy.Pedig általánosban mindig 4es-5ös voltam belőle,de rájöttem,hogy a "nagy semmire" kaptam az 5ösöket....ami még megy a szorzás,osztás,összeadás,kivonás:Dna jó,meg a nagyon alap egyenletek,százalékszámítás,ilyenek.Na most mi főleg szöveges feladatokból írunk,amihez tényleg hülye vagyok.Bátyám próbálta elmagyarázni,de képtelen vagyok felfogni,pedig 1 órát ültünk a könyv fölött.Senki más nincs aki elmagyarázhatná.....annyira hülye vagyok a matekhoz:(Most mit csináljak,Nem akarok megbukni belőle,első évben!:S

15/L


2010. jan. 3. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Különtanár esetleg? De amúgy ha a bátyád (aki ugye ott van melletted) sem tudja elmagyarázni, mi neten keresztül mit mondjunk? Nézegesd az órán megoldott feladatokat, és próbálj meg magadtól rájönni, h miért úgy van.
2010. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezzel a hozzáállással nem is fogsz semmire menni. Akárhány órát ülsz is a könyv előtt.
2010. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, neked sürgősen magántanárra lenne szükséged, aki elmagyaráz mindent, ami eddig a középiskolában téma volt. Nem érted a gyököket, a gyökös kifejezéseket, a tört kitevőjű hatványokat?
2010. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Sulineten és a negyzetracsnál találhatsz anyagokat. Ajánlom még a Wikipédiát és a matekérettségit.


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!