Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vagy ennyire hülye a...

Miért vagy ennyire hülye a matekhoz?

Figyelt kérdés

Az összes többi tantárgyból jó jegyeket kapok ( 4-5 ).

Eddig kb 5 matek tanárom volt és egyikse tudta megtanítani.

Volt aki 3féle képpen is elmagyarázta, de még akkor se lett jó...:-(


2010. okt. 3. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

mert nem értesz hozzá...

Én most vagyok végzős gimis, 4 év alatt 7 töritanárunk volt... HÉT!

Mindegyik mást adott le, mint kellett volna, és olyanokat kérdeztek felelésnél, amit le se adtak, mondván, " XY úgyis leadta, ne hazudjatok h nem..."


Síkhüye vagyok hozzá, nemtom hányszáz éveket ugráltunk oda-vissza... Meg igazából mostmár nem is érdekel, addig szerettem a törit, mostmár ki nem állhatom... a kettes legyen meg érettségin azt csóközön... Pedig más tárgyból legalább a 4-es szintet tartom mindig...


Mondjuk az is bejátszhat, hogy inkább reálos beállítottságú vagyok, mint humános. Nálad gondolom ugyanez a helyzet, csak fordítva...

2010. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kedvenc tantárgyaim:

Földrajz

Rajz

Technika

Biológia


A törit velem is sikerűlt megutáltatni, ahogy a magyart és a kémiátis:-(

2010. okt. 3. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább az a ritka, aki jó ebből a tárgyból. Egyébként a középiskolában én is elvesztettem érdeklődésemet az egyik tárgy, mégpedig a földrajz iránt.
2010. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.Az viszont érdekes, hogy a tizedes törtekkel való osztást fél óra alatt elmagyarázta úgy a barátnőm, hogy három feladatot hibátlanul megcsináltam és hármat adott fel.A tanár viszont...mit is mondjak...Az is baj, hogy kapkodok.(: Nyugodtanm ülj le, ne idegeskedj, mert mindenki képes megcsinálni egy feladatot, csak akarat kell.
2012. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!