Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudok észrevétlenül...

Hogy tudok észrevétlenül puskázni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 20:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudjatok, de olyan naivak vagytok. Szerintem minden tanár ismer minden trükköt, eleve szerintem itt is van pár belőlük és a tanaraknak is van netjük, ők is olvassák az összes lehetőséget, nem most jöttek le a falvédőről :)

Elmesélem múlt heti sztorimat: pedagógia vizsgára készültem, nekem a hosszú vékony harmonikába hajtott cetli vált be, amit a tenyérben lehet lapozgatni. Ezt a hosszú csíkot elővettem pedagógia vizsga előtti órán és elkezdtem írni rá, mire az éppen aktuális tanár megkérdezte, vajon mi lesz abból a hosszú csíkból. Elmondtam neki mire készülök és hozzátettem hogy közben azon gondolkodom, vajon a tanár úr puskázott-e valaha. Mondta, hogy persze. Én mondtam erre, hogy akkor megnyugodtam és írtam tovább a pusit. :) Persze ehhez azért olyan tanár kell akivel ezt meg lehet csinálni :)

2009. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
10 éve tanítok még csak (32 éves vagyok), de eddig még nem tanulam a gyerekektől új puskjázási trükköt. Most már találjatok ki valami újat, elég unalmas mindig ugyanonnan kiszedni a puskákat.:) Mi is ugyanezeket használtuk gimiben. Bár az is igaz, hogy van akire időnként ráhagyom, "nem veszem észre", mert annyira buta, hogy úgysincs esélye máshogy a kettesre és akkor legalább a tölteléktantárgyakból nem bukik meg. Akinek van esze és puskázik, tőle biztos hogy mindig elveszem, mert ő meg tudná tanulni és a hülyeséget nem támogatom. Erre is gondoljatok néha, hogyha a tanár nem veszi el a puskát.
2009. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Alapvetően én is azt tapasztalom, hogy a tanárok észreveszik a puskázást, tehát ha nem veszi el a dogátokat, az inkább a tanár jófejségének köszönhető, mint a ti "tuti" módszereiteknek. A tanárok nagy része, főleg egyetemen úgy van vele, hogy szarik rá, ki puskázik, ki nem, mivel neki nem érdeke, hogy tudd is az anyagot, mivel passzióból tanít, a számonkérés csak formalitás a szemükben. Szinte kivétel nélkül minden tanár észreveszi a puskázást tehát, ha nem veszi ez, az vagy azért teszi, mert: 1. nem érdekli mit csinálsz

2. nincs kedve kivágni a csoport felét és új tesztlapot összeállítani

3. tudja, hogy hülye vagy és másképp esélyed sincs a kettesre

2009. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
UV toll a nyerő!
2010. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Flakonról leszeded a cédulát, beszkenneled és képszerkesztővel a (pl.) az összetevők listáját átírod a doga anyagára és kinyomtatod a cédulát, majd felragasztod. Ha nem gond, hogy a pad sarkán kint marad az üveged, könnyen másolhatsz észrevétlenül.
2013. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 hancsi22 ***** válasza:
nekem a rosszul vook ki mehetnék a wc-re jön be! a wcbe szünibe eldugoooood a pusit aztán orán kimész4 ennyi
2013. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 mesi2002 válasza:
100%
Az előttem írókkal egyet értek. A tollal való puskázás nagyon jó. Ám nálunk nem ez a legnépszerűbb. Nálunk általában henger vagy hasonló alakú tolltartó van. Abba szoktunk rakni egy kis cetlit és onnan nézzük a megfejtést, miközben a tanár azt hiszi, hogy csak keresünk valamit. Remélem tudtam segíteni
2015. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Ha még aktuális, az Én saját kedvenceim: pl. Föci órán Ha szabad használni az azlaszt,akkor 4-és betűtípussal beírod az anyagot kb.ugyanùgy ahogy az atlaszban írja,és csak símán odaragasztod,Vagy odahelyezed...ha nincs nyomtatód akkor csak simán odaírod... A másik:legjobban röpinél alkalmazhatod,annyi a feltétel,hogy ne kemény fedelű legyen a füzeted...kiteszed az asztal sarkára,s Ha nem nz a tanár akkor csak meghajlítod a füzet teteét s kiítod amit kell,Vagy Ha csak egy megadott helyen van az anyag akkor egy kis cetlit tegyél oda...a tanárok Azthiszik,hogy sajátos tanulási módszered van...a székrerakós,ráülős módszerrel már lebuktink pátan az osztályomból,ùgyhogy azt már nem alkalmazzuk... :D tanács: soha ne puskázz ùgy,hogy legolább egy kicsit nem tanulsz...minél kevesebbet tanulsz,annál nagyobb a lebukás esélye! Legjobb Ha rövodítésekkel írsz,hevésbé észrevehető,amit birsz azt inkább rajzold le!
2016. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
0%

Konkretan puskazz ugy hogy a tanar meg is lathatja. Es ha elindul feléd tedd az asztal alá es egesd el egy gyujtoval

Aztan mikor odaer a tanar jol beègett mert azt latja h nem is puskáztál. De ebbol

Jobb tobbet irni es ha egyet elegettel eloveszed a masikat. Nekem kismillioszor bevalt

2019. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Úgy is lehet ha kis puzeted van es a könyved be van borítózva ,hogy bele teszed a füzetedet a könyv és a borító közé
2020. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!