Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok puskázni szóbeli...

Hogyan tudok puskázni szóbeli vizsgán egyetemen?

Figyelt kérdés
A helyzetem abból a szempontból kedvező, hogy egy limlom tárgyból kell szóban vizsgáznom, 26 tétel van, és a tanár is olyan, hogy nyugodtan lehet tőle, mert nem vesz észre semmit, kicsit jóhiszemű, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. Mégis, olyan sok baromságot kellene a fejembe nyomatni, hogy képtelenség. Nincs okostelefonom, csak szimplán egy átlagos mobilom, tavaly abba pötyögtem be azokat a tételeket, amiket nem voltam képes megtanulni. Most ugyanígy tervezem, de várok néhány ötletet, ki hogy szokta? Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy ritkán szoktam csak puskázáshoz folyamodni.. :D
2011. máj. 23. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

én is azt szoktam, úgy a legegyszerűbb. ;D

16/F

2011. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó, hát igen, 16 évesen még gimiben vagy szakközépben jó világ volt nekem is, ráadásul ott állandóan írásban feleltünk, és ha netán túl sok volt valami az agyamnak, gond nélkül volt lehetőség puskázni. Élvezd ki, amíg lehet! ;D


Egyetemen egész más a helyzet, mert több a szóbeli. Akik szóbeli vizsgán már puskáztak, és nem buktak le, kérem, osszák meg velem! Sajnos nem sok időm van már a vizsgáig!

2011. máj. 23. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt leírtam, hogy annakidején én ezt hogy csináltam (nálam ez akkoriban bevált):


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2011. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, ez tényleg jó módszer. Gimiben amúgy ezt én is gyakran használtam, de csak írásbelin. A harmonika végeit ugye összeragasztottad? És akkor olyan lett, mint egy kis lapozható naptár. Legalábbis én, mikor ilyen harmonikát (vagy ahogy mi hívtuk: pörgősőuskát) csináltam, összeragasztottam a végeit, hogy könnyedén lehessen majd lapozgatni.
2011. máj. 24. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!