Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktatok puskázni?...

Hogyan szoktatok puskázni? Jól jönne pár ötlet! :D

Figyelt kérdés
Volt már hogy lebuktam, úgy hogy a lábam közé tettem, meg gy is hogy a lap alá. Nem tudom hogy vették észre a tanárok, de sikerült nekik. Szóval ti hogyan szoktatok? Melyik tűnik hatásosnak? És melyikkel lehet legnehezebben lebukni?
2011. máj. 3. 20:34
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
igen tisztában vagyok vele, hogy nem menő puskázni, meg hogy önmagamat csapom be, meg hogy a legjobb ha tanul az ember, de én nem tudok!!! és az se érdekeljen h lebuktam már :) lesz*rom hogy a tanár méginkább lesni fog. szóval a kérdésre válaszolj légyszííí
2011. máj. 3. 20:35
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
rohadt sok kérdés van már iylen, írd be a keresőbe -.-" Elhiszem, h lusta vagy -nyílván ezért akarsz puskázni- de azért ennyire ne legyél
2011. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
csinálok egy pár darab kicsi lapot:D azt összetűzöm és kész:D vagy amit még nagyon bírok: ráírom zsepire, aztán összehajtom, úgy hogy a belsejébe legyen az írás, aztán már csak a megfázós szöveg kell:D amikor előveszed, mindig kinézel belőle valamit.. szabályokra mondjuk nem jó, csak évszámokra, vagy képletekre:D mert ha sokáig nézed a zsepidet, az kicsit feltünő, vagy furcsa:D:D
2011. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én hooossssszúúúú keskeny (max. 5 centi széles) lapra ráírtam gyakorlatilag az egész földrajzkönyvet hetedikben. A két végén összegurítottam (kb. mint egy távcsövet, de szorosan). Befőttesgumival összegumiztam, és ez tekerhető, elejétől a végéig, nehéz így elmondani, de próbáld ki. Tenyérben elfér. A papírt tekercsben vettem, és kell hozzá egy minimum hosszúság, mert keveset nem tudsz feltekerni.
2011. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2011. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ez a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=aCENx0OKuWk&feature=related


Szinte bánom, hogy nem vagyok már diák! :D

2011. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

eszembe se jutott beirni a googlébe, és igen így egyszerűbb volt XD

nincs sajnos szkennele, se nyomtatóm :((

2011. máj. 3. 20:48
 8/26 anonim ***** válasza:
de mikor kiírod a kérdést kiír vagy 1000 ugyanilyen kérdést
2011. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
jah, azokat meg is néztem. de nem volt olyan, ami normális
2011. máj. 3. 20:59
 10/26 anonim válasza:
Irsz egy privát üzit, és adok neked egy olyan tippet, amivel baromi jól tudsz boldogulni a puskázás terén!
2011. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!