Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktatok puskázni?...

Hogyan szoktatok puskázni? Jól jönne pár ötlet! :D

Figyelt kérdés
Volt már hogy lebuktam, úgy hogy a lábam közé tettem, meg gy is hogy a lap alá. Nem tudom hogy vették észre a tanárok, de sikerült nekik. Szóval ti hogyan szoktatok? Melyik tűnik hatásosnak? És melyikkel lehet legnehezebben lebukni?
2011. máj. 3. 20:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%
én biztos nem válaszolok mert lehet hogy egy tanár vagy aki meg akarja tudni hogy buktassa le a gyerekeket
2011. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%

Én azt annak idején így szoktam:


Egy kb. 4 cm széles hosszú papírcsíkot harmonikaszerűen összehajtogattam, így kaptam egy 4x2,5cm-es "harmonikát". Erre a szöveget vagy kihegyezett (kiköszörült) töltőtollal írtam fel minél kisebb betűkkel, de használtam nagyon jól kihegyezett tintaceruzát is (ez nem mosódott széjjel, ma megizzadt a tenyerem).

Használatkor ing és feszes ujjú pulóver volt rajtam, a puska az ingujj és a pulóver ujja közé volt dugva, hogy észrevétlenül elő tudjam venni, ill. visszatenni a helyére. A puskát a bal tenyerembe fogtam és a gyűrűsujjam tövével tartottam, így úgy nézett ki, mintha nem is tartanák a kezemben semmit (figyelem elterelés végett a mutató és a középső ujjamat egy kicsit kiegyenesítve tartottam, így senkinek se jutott az eszébe hogy lehet valami a kezemben). Használat közben a "harmonikát" észrevétlenül lapoztam, kinyitott állapotban már kellett a tartásához a középső ujj is, de itt is csak az ujjtövemmel tartottam, hogy az ujjam többi része egyenes maradjon.

2011. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
18%
Én olyan ásványvizes üveget szoktam venni, amin a matrica vagy mi papírból van és fehérből van a nagy része, és itthon kiszoktam nyomtatni pici betűkkel az anyagot, ami kell ráragasztom a fehérrészére, és senki sem vette észre még, mert doga írás közbe kinnt hagyom az asztalon és azt nézem.
2011. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
94%

Mindkét szülőm pedagógus, így elég korán megtudtam, hogy nem az ilyen-olyan papírkákkal lehet lebukni, hanem a viselkedéssel.

A tanár a gyanús viselkedést, testtartást figyeli. Ha ezt el tudja kerülni valaki, akkor bármilyen módszer jó.

Az elmúlt 15 évben (általános, gimnázium, főiskola) soha nem buktam le, pedig volt, hogy A4-es papírt vittem be szóbelire és 3 méterre a tanártól írtam ki belőle. Egyszerűen annyira pofátlanul természetesen kell viselkedni, hogy a tanárban fel se merüljön, hogy zavarosban halászol.

Ha valaki nagyon nézeget lefelé, akkor sanszos, hogy rajt ül a puskán, ezt a fej- és szemmozgásból látni.

Ha feláll a tanár és ijedten csapkod, hogy eltüntesse a puskát, szintén bukta.


Nem egyszer volt, hogy nagy előadóban írtunk ZH-t és sorban szedték be a dolgozatokat a körülöttem ülőktől, mert lebuktak. Ők meg vasvilla szemekkel néztek rám, mert látták, hogy én is, de a tanár nem vette észre.


Tényleg a természetes viselkedés és mozgás a lényege az egésznek. Azon túl a tényleges technika már másodlagos.

Tartottam ámr én is órát, tényleg így lehet kiszúrni.

De próbáld meg, hogy amikor nagyjából mindenki ül, de a tanár nincs bent, ülj le a helyére és nézd a többieket. Egyből látni fogod, hogy mi válik gyanússá, mi nem.

2011. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

utolsó:

köszönöm szépen a válaszod. lehet hogy igazad van. akkor természetesnek kell lenni, és semmi több. de különben nekem is volt már olyan, hogy a tanár mellettem állt, de támasztottam a fejem, és takartam a szemem, és nem látott semmit abból, hogy puskázok a lábam mögött.

azért kértem tanácsot, mert már ezzel a módszerrel buktam le 1szer, kíváncsi voltam, hogy milyenek vannak még, melyiket a leghasznosabb csinálni :)

köszi a válaszokat a többieknek is!!

2011. máj. 10. 20:40
 26/26 anonim válasza:
17%

Inkább tanulj

Vagy szerezz be egy pingvint

2015. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!