Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudok észrevétlenül...

Hogy tudok észrevétlenül puskázni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Én a kis 15 centis műanyag vonalzó hátuljára szoktam ragasztani az esszéket ha töriből írunk.

Amúgy bevált már a jó öreg padra írott meg a kézreírott is.

2009. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Jajj, VAZZ, ez komoly????

EZER MÓDJA VAN!

Na jó: Írsz gépelt puskát hatos betűtípussal, sűrített betűköttel, sűrített sorközzel, kinyomtatod, és mondjuk a bokádra ragasztod. Vagy nem ragasztod oda, de a bokádban tárolod. A zokniban megáll stabilan.

Vagy a székra rakod, a hátsód alá. A két lábad között puskázhatsz vele. A tanár nem fogja az intim részeidet csekkolni.

Vagy hosszú hajad van, akkor beraksz egy fülhallgatót az egyikbe, felmondod előtte mp3 lejátszóra a tételeket, amit elrejtesz a farzsebedben (szigorlaton csináltuk).

Van különben, hogy a legegyszerűbb módszer a legjobb. Simán leírod, és amikor a tanár nem néz oda, előveszed.

Arra figyelj, hogy a tanár azt nézi, hogy őt ki nézi. A kezdő puskázó folyton a tanárt bámulja, ez hót béna. Másik tanács, hogy attól még, hogy meredten nézed a lapot, a tanár látja a kezeidet könyéktől felfelé.

Izé, puskázni lehet mobilról is, beírod smsbe, és mintha azt néznéd, mennyi az idő, de ez azért veszélyes. Vagy tenyérbe/alkarra írsz tollal, netán ide ragasztasz papírt.

VAgy átlátszó golyóstollba raksz a belső köré tekert papírlapot...

stbstb

2009. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
6-os?? Én gimiben 4-es betűtípussal írtam, és húzogattam kifele a fémtolltartó alól.
2009. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Ehh... akarod tudni a legeslegjobbat? PUSKATOLL!! Bárki bármit mond, a legjobb módszer az az, h a puskát egy olyan dologban rejted el, amit soha nem tetehetnek el veled. Ez pedig a toll. Mindig kéznél van. Ráadásul a tanár nem fogja nézni. Sokan mondják, h a tanárok így nem hülyék, meg úgy ismerik ezt a módszert... én már sok tanárnál próbáltam, egynek se jutott eszébe ellenőrizni a tollamat. Amúgy, a tanároknak is üzenem: legyen már ennyi eszük, jó, h az átlag gyereknek nincs ennyi kreativitása és megmarad a primitív "FELÍROM A PADRA, OKOS VAGYOK MI?" vagy "BETESZEM A PADBA" módszernél, és azt hiszik, h nagyon okosak, de vannak azért, akik jobban csinálják ennél. Én ha tanár lennék, tuti figyelném a tollakat. Komolyan mondom, volt, hogy 2 méterről nem vette észre a tanár.

Szóval a toll: Na most erre sokaknak az a kitekerhetős szar ugrik be, amit akárhol lehet(ett) kapni. Pedig nem. Egy ovális keresztmetszetű műanyag csődarab kell, amibe a kétoldalról feltekercselt puskát beleteheted. A végeire a tekercsnek hurkapálcát ragasztasz, így oda-vissza forgatható. A műanyag csövön vágsz egy ablakot, hogy látni lehessen az anyagot. A végét pedig kiképezed tollnak...

Ez nekem házi gyártmány, úgy tudom már csak egy helyen lehet kapni "hivatalosan": Astoria, Károly körút 8. Egy kis vadászbolt, és a kirakatban "DIÁKSEGÍTŐ" feliratú tollat keress. Egy idős bácsika gyártja kb 1970 óta.

Sok sikert!:D


Ha kevésbé munkaigényes dolgot akarsz, tedd bele a kis betűméretre kinyomtatott cetlit egy átlátszó tollba. Az is beválik.


egyéb: [link]


De ha rám hallgatsz, vegyél puskatollat az Astoriánál!

2009. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Fizikán és kémián a számológép lecsúsztatható lapja mögé rakom a kis cetlit

Erre gondolok: [link]


Töri-Irodalom-Biosz-Föci-> kis cetli a tolltartó alá, tolltartóba,vagy a pulóverem alá a kezemnél.

2009. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Köszi a sok tanácsot,így vizsgaidőszakban jól jön! :)
2009. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
NAGYON-NAGYON köszönöm a sok választ a pukatoll tényleg jó csak töri témazáróközben eltört az 2-es lett de vettem egy újjat és azzal már 5volt köszönök mindent
2009. dec. 20. 21:06
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Még egy tanács, ami nekem bevált. Én egyik itt felsorolt módszerrel sem tudtam puskázni. Ami nekem bevált, hogy vettem pici jegyzettömböt, aminek a hátulja ragad. Arra ráírtam, mind1 hány oldal volt, abból tudtam puskázni. Ráragasztottam a padra, vagy a dolgozatra, a tanár eddig soha nem vett észre.
2009. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Még egy tanács: inkább állj neki tanulni, mert buta maradsz. És szerintem helyesírásból is írj puskát, mert különben abból is egyest kapsz.
2009. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

ha matekról vagy fizikáról van szó akkor ceruzával ráirom a számologépre a képleteket , rövidebb szabályokat. a tanár sose gondol erre hogy igy puskázzon vki:D..

aztán a jóöreg és jólbevált ráirom a padra dolog.. általában nem bukok le.

de néha azért tanulj! ;)

2009. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!