Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
Hát én leginkább cukrász vagy zenész szeretnék lenni, viszont azt a szüleim nem engedik, mert ők azt akarják hogy ügyvéd vagy orvos legyek.Lehet igazuk van de engem ezek nem nagyon érdekelnek. Ráadásul orvos nem lehetek mert matekból pocsék (kettes) vagyok, biológiából ötös, fizikából négyes, és kémiából ötös. Jogra meg azt hallottam hogy nagyon nehéz bekerülni, bár magyarből és töriből ötös vagyok
2013. nov. 26. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már most utálod, fölösleges oda menned. Orvosként ma Magyarországon ... hát hagyjuk. A cukrász szakmának még lenne is értelme, egyre kevesebb a szakember ma már. A zenész létet meg hagyd meg hobbinak.
2013. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!