Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sürgősen kéne egy kis pénz a...

Sürgősen kéne egy kis pénz a befektetéshez de mit évő legyek ha még csak 14 leszek? A többi lent:

Figyelt kérdés
El fogunk költözni de az új lakást még ki kell festeni parkettát csináltatni kitakarítani stb. és ez nem kis pénzb e kerül....Édesanyám és tesóm is dolgozik éstesóm is odadja a fizetését...De már elég hülyén néz ki hogy most én ölbetett kézzel csak nézem tesóm meg egy cipőt tod csak veni magának...Szóval én is szeretnék pénzt keresni mert ég a bpr a pofámról hogy én nem csinálok semmit a költözés rendjében.....Valaki tudna segíteni? Fűnyírást kerti munkákat is elválalok...;)
2013. jún. 18. 15:02
 1/2 anonim válasza:
sétáltass kutyát, maximum ennyit tudsz segíteni, mert diákmunkát nem válalhatsz max ezt
2013. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de hol??? :D Mert azt már ki gondoltam hogy pl. újságot hordok vagy mit csinálok de sehol sem találok és sürgősen kéne! Salgótarjánban!
2013. jún. 19. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!