Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy mondjuk az...

Mit jelent, hogy mondjuk az ösztöndíj indexem 1,8? Az milyennek számít?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 19:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem keresztfélév, rendesen tavaly szeptemberben kezdtem. Nem is halsztottam, semmi rendkívülit nem tudok mondani. Ráadául minden tárgyam és kreditem meg is van.

Ezért voltam kíváncsi, hogy mit jelenthet így az ösztöndíj index. Mert az átlag, ha ugye 3,7, akkor ez miér csak 1,8? Én nem kétlem, hogy rossz, biztos jól van kiszámolva, csak nem tudom ez mit jelent és érdekelt.

2013. szept. 8. 21:15
 12/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, nem kétlem, hogy jól vagy kiszámolva.
2013. szept. 8. 21:17
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja és megnéztem TVSZ-t is már korábban, de ott csak az átlagról, meg a kreditindexről írnak, ösztöndíj indexről nem, azért kérdeztem itt, hátha tud valaki használható infót mondani.
2013. szept. 8. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!