Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért lesz valaki mérnök?

Miért lesz valaki mérnök?

Figyelt kérdés

Ezt hallotta a szüleitől, hogy jó lesz, ha az leszel? Vagy a diplomától várják, hogy gazdagok lesznek?

Ja és a villamosmérnök mire megy azzal, hogy villamosokat javít?


2013. júl. 1. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

45

Mondtam, hogy nem vagyok filozófus.

De szerinted milyen lenne a világ, ha csak mérnökök lennének benne? És ki irányítja most az országokat? Politikusokat, akik a szavakból élnek. És mégis ők irányítanak, nem a mérnökök.

2013. júl. 1. 17:48
 52/61 anonim ***** válasza:
100%
Neked vannak barátaid?
2013. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam, hogy csak mérnökök, de a filozófia pl. teljesen felesleges, ellentétben a politikusokkal, közgazdászokkal, mérnökökkel, jogászokkal, pékekkel, takarítókkal, szerelőkkel, tanárokkal...
2013. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:

53

Az jó, hogy a pékeket megemlíted, na de hol hagytad a cukrászokat? Az is finom dolgokat csinál, nem?

No persze annak finom, aki szereti és meg tudja emészteni. Persze nem mindenki tud megemészteni mindent, ahogy egy szellemi terméket, szöveget se tud mindenki befogadni.

2013. júl. 1. 18:05
 55/61 anonim ***** válasza:
Te őrült vagy. Orvos látott már?
2013. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Jólvan, 2 kérdést írtam egyik sem volt jó. Veled azért nem lehet vitatkozni, mert egy szűk világban élsz, az eszed az mondja hogy a mérnökök rosszak, és semmilyen véleményt nem fogadsz el, ami nem a szűkült látásodat szolgálja.
2013. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Jézusom.. keress fel egy orvost, komolyan nem vagy normális.
2013. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező a valóság az (már ha nem trollkodsz), hogy pontosan te vagy a beszűkült, előítéletes, és a saját ostobaságaidhoz ragaszkodó. A kérdésedet már csomóan megválaszolták normálisan, te mégis ragaszkodsz az idióta hipotézisedhez. Tudom, hogy most a sok ellentétes vélemény miatt te különlegesnek, egyedinek érzed magad, de nem azért kaptál ennyi választ a kérdésedre, mert megmozgatnád az emberek gondolatait, vagy hasonló baromság. Egyszerűen az embereknek cirkusz kell, és ma te vagy a bohócunk, akin mindenki nevet. Egyszerűen mindenki kíváncsi az újabb ostoba kijelentésedre, és dobálja be a gumicsontokat. Én is csak ezért válaszolok, mivel komoly összeget feltennék arra, hogy újabb 15 sor humorforrást fogsz szolgáltatni, te nem az a típusú személyiség vagy, aki megtanulja, hogy néha jobb hallgatni. De hajrá, én bízom benned! :)
2013. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt hiszi hogy a villamosmérnök villamosokat javít az nem tud ilyen vitába szállni és érvelni, mert egy általános iskolás alsó tagozatos ismereteivel rendelkezik. Ez csak trollkodás.
2013. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 A kérdező kommentje:

58-as mamlasznak

Te csak ne mondd meg, mit tudok, vagy mi mozgatja emg az embereket. Saját butaságodat palástolod zzal, hogy viccesnek állítasz be.Ez azt mutatja, már kifogytál végleg az érvekből, és a másikat próbálod alázni te csicska.

Sajnos ismerem ezt a bunkó fajtát, az emberek nagy része ilyen.

2013. júl. 3. 21:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!