Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Annyira...

Most mit csináljak? Annyira félek!

Figyelt kérdés

Szombaton felvételi. Látszólag azt mutatom, hogy nem izgulokbemiatt annyira. De amikor csak pár percre is egyedül maradok csak sírni tudok annyira félek. Nem feltétlenül direkt (persze néha igen) inkább magától jön. Hihetetlenül stresszelek. Szerintem ma sem fogok aludni. Konkrétan inkább attól félek ami a felvételibõl következik, hogy ettõl fog függni az életem. És ez hatalmas nyomás nekem. Nagyon félek ettõl. Ráadásul szerintem a kiszemelt suliba sem fognak felvenni. Sokkal jobbak jelentkeznek oda mint én. Miért sikerülne pont nekem. Amúgy is..túljelentkezés van arra a helyre. Nem érzem, hogy elég lennék ehhez. Szinte már nem is látom értelmét, hogy végigcsináljam. Béna vagyok én ehhez.


Mit tehetnék?


14L



2013. jan. 17. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell stresszelni mivel tanköteles vagy valahova mindenképp bejutsz.


És nem ettől függ az életed én a legerősebb gimibe tanultam a másik gimibe a tanárok segítettek az érettségin a tanulóknak.


Ne aggódj minden rendbe lesz :)

2013. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szegényke :/ próbálj megnyugodni es gyakorolj sokat pénteken. bízz magadba és tudd hogy sikerülni fog! ha bármi kérdésed lenne vagy csak beszélgetni akrsz írj :) 14/L
2013. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugalom anno én is féltem tőle, de aztán rájötte mhogy ez tök könnyű volt. A magyar csak szövegértés és nyelvtan a matek meg inkább logikai feladatok. Menni fog. Bejutni mindenképp befogsz valahova, ha jók voltak a tanulmányi eredményeid akkor simán van rá esély
2013. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ne stresszeld túl magad ezmiatt! Ki is mutathatod, hogy izgulsz, ne nyomd azért el magadban, de azért próbálj meg megnyugodni kicsit, és higgadtan végig csinálni. Elhiszem,hogy ez most egy nagyon fontos dolog neked az életedben,de hidd el, hogy nem ezen fog múlni a jövőd. Teljes mértékben egyetértek az első hozzászólóval amúgy, én is úgy jártam a gimivel:D Nem attól vagy jobb vagy rosszabb,mint a másik, hogy melyik iskolába jársz. A másik meg az, hogy bízzál magadban! Úgy könnyebben át tudod vészelni az élet kihívásait! Sok sikert neked! :)
2013. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy tanköteles vagyok. De azért nem szeretném, ha bedobnának egy szakmunkásba. Nincs semmi bajom vele én tisztelem a kétkezi munkát, de az akkor sem az én utam. Szeretnék bekerülni abba a suliba, mert ott lesz az a oevés barátom is aki van. Ha elhelyeznének valahol nem tudnék beilleszkedni mert én vagyok a fura lány. Senki nem szereti az én zenémet, senki nem érdeklõdik ugyanaz után ami után én.. Most elég jóban vagyok az osztállyal szóval õk is hiányozni fognak. Na meg a jegyeim. A fõbb tantârgyak amit néznek felvételin..tavaly évvégén három 3-mas és három 4-esem lett. (Avban a suliban 6 tárgyat néznek.) Idén félévkor meg mind a hatból 4-es lettem és ez azért nem a legjobb. Ezzel is csökentettem az esélyeimet és nagyon haragszom magamra, mert úgy érzem nem tettem meg minden ezért. Ha így lett volna talán most nem félnék ennyire mert tudnám, hogy egyenlõ esélyekkelvindulhatok.

Második:Írni fogok!

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 17. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Énis ugyanígy vagyok,teljesen megértelek.És hova szeretnél menni,ha szabad kérdeznem?Én is nagyon félek amúgy.
2013. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Közgazdász szakközép, Kada.
2013. jan. 17. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)

én is holnap felvételizek, szintén egy közgadasági szakközépbe. (debreceni Bethlen)

Bennem is valami ilyesmi érzések vannak, főleg ez a " ettől függ a jövőm " pedig ha belegondolsz, nem. átmehetsz másik suliba, megfellebbezheted a szakot hogy ha nem sikerül.

ne izgulj, a jegyeid jók. ! :) nagyon sok sikert minden nyolcadikosnak!)

14/L

2013. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Utolsó: Igazából a matektól félek, mert hát elvégre közgazdász suli. Matekból meg amúgy is 3-mas lettem végül, pedig az egyik tz- 4-es a másik meg 5-ös..nem értem.
2013. jan. 18. 10:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj de aranyos vagy:-) Hidd el, az életed nagyon nem ezen fog múlni, még ha úgy is érzed. Elmesélem neked az én példámat. Nyolcadikban én is nagyon készültem a felvételire, amit sikeresen el is rontottam, nem kicsit. Ugrott álmaim iskolája, csak egy közepesbe kerültem be, Úgy éreztem itt a világ vége, ugrott az egyetem mehetek trágyát lapátolni. Na de kiderült, jobb helyre nem is kerülhettem volna, nagyon lelkiismeretes és jó tanáraim voltak, és most álmaim szakján vagyok másodéves.
2013. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!