Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok, ti hány dolgozatot...

Kamaszok, ti hány dolgozatot írtok egy héten?

Figyelt kérdés

Szerintem az nem normális, ami nálunk van.

Még év elején írtam ki egy kérdést, már nem tudom, miről, de az is a sulival kapcsolatos volt, és akkor is írták a válaszolók, hogy nem normális, hogy ennyi dogát írunk. Szóval most szeretnék megkérdezni, hogy nálatok mi a helyzet?

Mi múlt hét előtti héten írtunk 3 TZ-t és egy röpdogát, múlt héten 3 röpdolgozatot, ezen a héten 2-t, jövő héten 1 TZ és még szerintem írunk valamiből röpit, de azt még nem tudom. Ez normális? Csak mert engem iszonyatosan lefáraszt, hogy folyamatosan tanulni kell, nem telik el úgy hét, hogy ne írnánk valamiből...

16/L 10. oszt.


2012. dec. 3. 18:38
 1/6 anonim válasza:
100%
Én múlt héten 4 TZ-t és 3 röpdogát írtam. És 7.-es vagyok.
2012. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is ennyit kb.

Utáloooom.


15L 9.

2012. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak nálunk íratnak őrült módjára? :D

Most is van kb. 10 doga, amit még nem javítottak ki a tanárok, van olyan tárgy, amiből 2 doga is van....

2012. dec. 3. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk röpdoga meg felelés minden nap van-van amikor nem az egész osztálynak, csak véletlen szerűen kb tíz embernek.

TZ változó.

2012. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Viccelsz??? Volt olyan, hogy egy óra alatt két dolgozatot írtam. :D
2012. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
8
2020. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!