Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti milyen ajándékkal...

Kamaszok! Ti milyen ajándékkal készültök a szüleiteknek? Nekem semmi ötletem sincs . Kifogytam az évek alatt a kreativitásból. és azt sem tudom minek örülnének, ha vennék?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyával megegyeztünk, hogy ő vesz nekem egy pizsamát én meg neki egy mellényt. Apának guminyomásmérőt veszek szerintem, tesómnak meg nem tudom még.


19f

2012. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukánknak egy kenyérsütőt vettünk mert már régóta az az álma. Apának még nem tudjuk. :)
2012. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám hallgatsz ezt csinálod meg.

Én szülinapjára csináltam anyának.

-Vettem egy párnát kb.kétezer forint volt [kispárna]

-vettem fonalat vagymiaz, és anyagdarabot. kb.ezerotszáz ft.


fogtam az anyagdarabba bele hímeztem-varrtam hogy szeretlek

és a párnára varrtam az anyagot. Persze a párna csak egy sima fehér kis párna volt. Szóval az eredmény egy sajátkézzel készített párna lett.Anya azon alszik :] Nagyon tetszett neki.


Apámnak meg tízenakárhány db táblás fehércsokit vettem, mert azt szereti. Kb.kétezer ft-ért.


Most apának húsz db táblacsokit veszek, anyának meg még megálmodom. [parfümben gondolkodok meg egy csokorvirágba]

2012. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Mi nem ajándékozunk karácsonykor a családban, a Karácsony lényegét nem így ünnepeljük. Együtt vagyunk, ünnepi vacsi, családlátogatás, beszélgetés. Pár éve ezt csináljuk és nagyon bevált, mindenki nyugodt, mert nem őrjítette meg a karácsonyi vásárlási láz, szép díszítés, nomeg a Karácsony vallásos része elengedhetetlen. Ez kicsit off volt, de a lényeg, hogy nem az ajándék a legfontosabb.
2012. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Apunak nem tudom még, de 2 napja volt a szülinapja, arra egy képkeretet vettem és tettem bele egy közös fotót, meg vettem neki bonbont :)

Anyunak pedig nagyon közel van a szülinapja karácsonyhoz (28.-án), úgyhogy neki egy nagyobb ajándékot veszek. (persze ami tőlem kitelik, mert azért mégiscsak 16 éves vagyok, és nincs keresetem :))

Parfümre gondoltam eddig főleg, a többit meg majd még meglátom.

2012. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A legtöbb ajándék jól hangzik de olyan helyre vert az isten ahol örülök hogy van egy papír írószer meg egy ruhabolt. és nincs lehetőségem semmit sem venni . A gond hogy zt sem tudom mire vágynak igazán. sosem mondják és ha el is ejtenek néha valamit amit szeretnének azt szülinapokra kapják. A képes , rajzos és még a párnás ötletet is kilőttem már egyszer. valahogy olyan keretekben kéne ajándékot vennem ami a papírírószeresen belül mozog.
2012. dec. 2. 21:24
 7/13 A kérdező kommentje:
* csinálnom
2012. dec. 2. 21:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak táskát varrok, egy fekete táskát, mert csak 1, viharverte tatyója van. Apukámnak még nem igazán tudom, neki nincs ötletem:/ Az egyik húgomnak szoknyát fogok varrni, a másiknak pedig egy macis díszdobozt, és amellé varrok egy mackót neki. Szóval én most nagyon kreatív vagyok.

Neked viszont ajánlom a dekuragasztót, mert ezzel a technikával annyira sok mindent tudsz csinálni, hogy hihetetlen:)

2012. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyumnak azt a parfümöt veszem meg amit már nagyon régóta szeretne csak sajnálja rá a pénz.. [12.500.-] (de egyben lesz a szülinapja és a kari.. )


Apának meg egy naaagy csoki csomagot (csoki fan..)

2012. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy karácsonyunk amikor eléggé le voltunk gatyásodva és ufy gondolta anyu hogy nem veszünk fát hanem azt a 3-4 ezer ft-is berakkja inkább az ajándékokba ( volt b terve is mert volt egy mű fenyőnk) na de nem is ez a lényeg hanem h én szoktam afro hajat fonni pénzért és pont ünnepek előtt jött egy csajsz ... nos gondolom kitalálod már te is hofy vettem egy fát a családnak ajcsiba és gondoltam ezzel le is van tudva az ajándék dolog :) na hát anyunak a könnye is eleredt :) Na de ez sem a lényeg hanem hogy azüta ilyen hagyomány lett belőle és mibdig én veszem a fát kb 6 éve :) és mibdig meglepetés mert ugye nem tudják h milyet vagy hogy mekkorát. Szerintem ha tényleg ilyen környezetbe laksz ami kevés teret enged a vásárlásnak akkor a fa vásárlással talán te is "letudhato" a dolgot és az öröm szerzés garantált
2012. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!