Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni? Anyatejet...

Tudnátok segíteni? Anyatejet vennék?

Figyelt kérdés
2 hónapos babámnak anyatejet szeretnék venni Szegeden de nem tud hol lehet és hogy működik
2012. nov. 30. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Védőnőket kérdezd meg erről, ők biztos tudnak segíteni.
2012. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2012. nov. 30. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
ne vegyél anyatejet!!!!nem láttad a riportot a Naplóban?(vagy hol...)Teljesen egészségre káros,nem tudhatod hogy fejték,tárolták,fagyasztották.Ezerszer inkább tápszer!Nagyon sok baktérium lehet benne,bevizsgáltak egy csomót és mindegyikben volt.De a mi városunkban háziorvos felírja,és anyatejgyűjtő állomásról sterilizált,pasztörizált anyatejet adnak ingyen!én napi 800ml-t hozok el így a kisfiamnak teljesen ingyen.
2012. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jégtánc ***** válasza:
Nyugodtan érdeklődj a védőnődtől.
2012. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Irass fel.Ha nincs is sok a városban,de egy kicsit tudnak adni majd és mellette tápszert adj neki.Akik leadnak tejet,azok bevizsgált emberek,de látatlanban csak úúgy ne vegyél.
2012. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2012. nov. 30. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! melyik körzetben laksz, ki a védőnőd? szegedi vagyok én is
2012. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!