Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti milyen ajándékkal...

Kamaszok! Ti milyen ajándékkal készültök a szüleiteknek? Nekem semmi ötletem sincs . Kifogytam az évek alatt a kreativitásból. és azt sem tudom minek örülnének, ha vennék?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak minden évben a nővéremmel közösen veszünk egy határidőnaplót. Mindig azt szeretne, szüksége van rá... és mindig találunk gyönyörűeket. :)

Apunak..nem tudom még, szerintem valami technikai kütyüt, vaaagy megint rajzolok neki, mint a szülinapjára (szerencsémre tudok jól rajzolni :) ).

A nővérem mivel szereti a matekot, és matek-szakra is ment.....így egy matekos könyvet vettem neki. :)

Az ofőmet húztam a suliban...neki egy kis könyvecskét csinálok, amiben a kedvenc költőinek versei lesznek (irodalom tanár.. :D ) és a borítóját én festem meg. :)

2012. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem dobozkákat (fából készültek) ilyen ékszeres doboz nagyságnyi (580Ft volt) meg vettem 2db kicsit azok 290Ft- voltak.

Ezekre decoupage technikával fogok dolgozni, (szalvétatechnika) tegnap már ki is válogattam kihez milyen féle szalvétaminta illik (anyum, apum,meg a 2 tesómnak)

Mivel a tesóm külhonban lakik Így neki magyaros mintájú dobozkát készítek, anyumnak szívecskés lesz, apumnak kakasos :) szereti az állatokat, tesóm pedig ő maga választotta ki a mintát magának,(virágosat).

15 éves vagyok, volt megtakarított pénzem, EZ az egész össz: 1740Ft. volt + decoupage ragasztó(mérettől függően 290Ft-650Ft árban vannak)kell hozzá(az már volt itthon nekem)

REMÉLEM tudtam segíteni, Jó munkát :) :) :)

Előre is Boldog Karit ! :)

2012. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
XXL lófasz
2012. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!