Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha már nagy vagyok?

Mi legyek ha már nagy vagyok?

Figyelt kérdés
28éves lány vagyok, közgazdaságot végeztem de ilyen területen még nincs tapasztalatom. Adatrögyitőként dolgoztam, Angliában mint szendvicskészitő és felszolgáló, majd au pair és házvezetőnő. Angolul középfokon beszélek, van némi német alapom is. Gondoltam hogy neki kellene lássak a német tanulásnak, de egyáltalán nem áll hozzám közel. A követelmények elég nagyok ahogy a munkaerőkinálat is. Elvégeznék valamilyen tanfolyamot is de nem tudom hogy mi is érné meg. A cukrász szakma vonzana, de gyakorlat nélkül oda sem vennének fel. Gondoltam még logisztikai ügyintézőre is, de oda meg nem ártana tudni legalább középfokon németül beszélni. Nem tudom mi tévő legyek!
2012. nov. 28. 11:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!