Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még mi legyek ha "nagy leszek"?

Még mi legyek ha "nagy leszek"?

Figyelt kérdés

sziasztok, bár tudom hogy még csak 16 éves vagyok, sokan vannak akik már eldöntötték hogy mivel akarnak foglalkozni, és gyorsan telnek az évek és hát lassan lassan döntenem kell. Nem vagyok jó matekban vagy fizikában, a humán tantárgyakban jó vagyok habár nem érdekel egy tantárgy se kifejezetten a suliból. Sokat gondolkodtam azon hogy minek éljek majd akkor ha olyan állásom lesz hogy alig keresek valamit, nem akarok úgy élni hogy az összes fillért be kell osztanom , pl hogy ebben a hónapban nem vehetek kabátot stb..persze akár milyen furának is hangzik én nem akarok milliomos lenni szerintem aki ennyire gazdag felelőtlenül szórja a pénzt, nincs fontosabb dolga, de olyan állást szeretnék ami úgy kb legalább 300 ezret fizet havonta. Okos vagyok jók a képességeim , de nemtom.. orvosi ágra nem akarok,se ügyvéd nem akarok ilyen 'komoly munkát', sem egy irodában lenni, és csak a gépet bámulni. Szeretek fotózni, de nem azzal szeretnék foglalkozni és belőlük is sok van. Gondolkodtam reklám és videoklip rendezésen de anyukám szerint itt csak a befutottaknak adnak jó fizetést, kezdőként nem lehet megélni, és igaza is van..sokat gondolkodtam a média szakon mert ez érdekelt, de nagyon nehéz érvényesülni, tisztában vagyok vele. 11 éves korom óta az az álmom hogy Ázsiában élhessek, főként koreaában szeretnék, de nemtom hogy ott mit lehetne. Szeretnék emberek között dolgozni, jó hangulatban dolgozni. Fura de azon gondolkodtam hogy milyen jó lenne egy cukrázsdát nyitni, Szöulban, de egy ilyen nagyot olyasmit mint ez:

[link]

csak más milyenben csak hogy sok süti cukor, torták rendelésre, de úgy hogy enyém az üzlet én szabom meg a kínálatot, megvalósítani a süti ötleteimet, és cukrászokat pincéreket alkalmazni. Vagy úgy hogy valakivel együtt vezetem az üzletet. De ennek pontosan mi a feladata? Mert úgy szeretném ha én is az üzletben tartózkodhatnék, mennyit kereshetnék ilyennel? Vagy úgy is vezethetek ilyen üzletet ha nem leszek cukrász? Hogyan kéne megvalósítani ezt az álmot? Kérlek ne lombozzatok le, akiknek van ilyenük azoknak is sikerült valahogy! Vagy mit gondoltok?

köszi:)

(hozzáteszem hogy a szüleim nem keresnek olyan jól, de rosszul se de nem nagyon számíthatok anyagi támogatásra)


2012. okt. 16. 16:49
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi a kérdést elrontottam hogy mégis mi legyek ha nagy leszek. :'D
2012. okt. 16. 16:50
 2/2 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért, de hozzáteszem hogy tudok sütni főzni! :)
2012. okt. 16. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!