Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha "nagy" leszek?...

Myácska^^ kérdése:

Mi legyek ha "nagy" leszek? Először is nekem elég ha megkeresem majd a havi 150-et vagy 200-at mindegy mi leszek csak mellette zenélni szeretnék és kell egy olyan munkahely amiből meg is tudok élni. Hová menjek tovább tanulni? Milyen szakra?

Figyelt kérdés
Először is:Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, szóval ne haragudjatok! ^^Már gondolkoztam,hogy rendőr legyek,de utána néztem és nem keres valami jól,tudom hogy elég kapzsinak tűnök,de azért tudnátok segíteni nekem?Magamról annyit: Lány vagyok 15 éves leszek szeretek másoknak segíteni,más problémáit hallgatni és megoldani,szeretek a zenét/zenélést stb. és olyan helyre szeretnék menni továbbtanulni ahová jó ötletek kellenek meg ilyesmik.Például a rendezvényszervező is nagyon tetszik mit gondoltok arról?^^
2012. aug. 23. 04:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja egy valamit kifelejtettem nagyon szeretem az idegen nyelveket tanulni ^^ ja lehet ez nem számít de az animéket is szeretem meg az ilyen misztikus dolgokkal kapcsolatos dolgokat xd ^^ vagy hogy fogalmazzak ^^" :) imádom a teszteket és a jóslást is ilyesmiket ^^ remélem valaki tud valami ötletet adni hogy minek tanuljak tovább előre is köszi mindenkinek!! :))
2012. aug. 23. 04:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy... tudom, kismilliószor elmondták, de ebben az országbamn akik viszonylag jól keresnek azok a mérnökök(nem mindegy milyen mérnök) ügyészek, és a programozó informatikusok. A rendezvényszervezésre nincs akkora kereslet, és nem fix bér. Én olyan szakon vagyok, ahol nem fogok hatalmas összegeket keresni, olyan nettó 120-at de már rég óta ezt szeretném csinálni, így annyira nem is fontos a pénz. Fontos hogy olyat válassz amit szeretnél is csinálni. Hidd el, nem egy álom 8 órában azt csinálni amit utálsz és érzéked sincs hozzá.
2012. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Teljesen igaz a #2-es minden szava.

kb. ket dologra szamithat, ha a valovilag talajan gondolkodsz:

- Elfogadod itthon a leheto legelso melot, amire alkalmad van es hobby szinten megcelzod a zenelest, vagy epp, amit akarsz. Ha ugyes vagy akkor feltorsz. De nem akarlak elkeseriteni: A zeneipar tele van "valakinek a valakijevel" szoval...

- Jol megtanulod azt a nyelvet es kimesz egy joleti tarsadalomba, ahol szinten dolgozol es a fentiek lepnek ervenybe, csak esetleg normalisabb korulmenyek kozott, tobb anyagi beruhazassal teheted meg mindezt.


Ha kozel akarsz ulni a tuzhoz, akkor valami hangtechnikusi, kihangositassal kapcsolatos vegzettseget kellene megceloznod.

2012. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
térj vissza erre a kérdésre 2 év múlva, kb. 1 évvel az érettségi előtt, vagy amikor fakultációkat kell majd választanotok.
2012. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :). hát visszaolvasva elég gyerekes kérdés ez....hát nyelveket nagyon szeretem tanulni meg amúgy is olyan 3-4 es tanuló vagyok nem tudom engem még a könyvelő is érdekel de nem tudom ahhoz milyen suliba kell mennem? köszi tényleg mindenkinek :))) ja meg az ügyvéd is jó lenne de ahhoz sajna buta vagyok szerintem :S
2012. szept. 1. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:

az, hogy 3-4-es tanuló vagy, nem jelent semmit, ezen még javíthatsz, sőt javítanod is kell, hogy bejuss oda, ahova csak szeretnél

gondolom már sokan nyomatták neked ezt a szöveget, de fogadd meg a tanácsaikat, én is ilyen voltam ennyi idősen, de később összeszedtem magam, és most álmaim főiskolájára járok :)

2012. szept. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!