Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kikészít az osztályfőnököm!...

Kikészít az osztályfőnököm! Mit tehetnék, hogy leszálljon rólam?

Figyelt kérdés
Szóval... az a helyzet, hogy ki nem állhatom az osztályomat, ahova idén kerültem. Tervezem, hogy jövõre elmegyek másik suliba. A suliban próbálok meghúzódni, viszont az ofõ kipécézett engem, egyfolytában csesztet, mert a jegyeim rosszak. Próbálok javítani, de nem nagyon sikerül, mert mindig nagyon rossz hangulatom van, szinte már depressziós vagyok, de mégsem. Amikor nem az iskolában vagyok, jól érzem magam. Tehát az iskola készít ki, és fõleg az ofõ. Pl. apát behívta, hogy elbeszélegessen vele, velem is már elbeszélgetett négyszemközt, mindent tudni akar, a családomról is folyton kérdezget, de én nem akarom, hogy megtudjon mindet egyes apró titkot, mert visszélne vele. Segítsetek, hogyan állítsam le?
2012. febr. 14. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem akarja, hogy a rossz jegyeiddel lerontsd az iskolád átlagát. A kitűnő tanulókat miért nem cseszegeti az ofő?
2012. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy visszaélne a titkaiddal? Szerintem csak segíteni akar.
2012. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenkit cseszeget, a kitũnõ tanulókat is... Engem a legtöbbször nem is a jegyeim miatt cseszeget, hanem hogy miért vagyok olyan visszahúzódó, miért nem barátkozom az o.társaimmal. Meg hogy miért nem veszek részt az osztályprogramokon. De ha nem akarok, akkor minek? Csak hogy lehúzzam mások hangulatát is? Inkább nem...
2012. febr. 14. 23:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Segíteni... pff. A múltkor is az egész osztály elõtt konkrétan elmondta az osztály elõtt azt a cikis dolgot, amit négyszemközt árultam el neki, sajnos véletlenül kikotyogtam, és közben végig rám nézett. Mindenki tudtam, kirõl is van szó... Soha többet nem mondok semmit neki!
2012. febr. 14. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Légy őszinte vele, mondd meg neki, hogy nem érzed jól magad az osztályban, jobban szeretsz egyedül lenni, és azzal, hogy a közösségi dolgokat erőlteti neked, meg piszkál, csak még nyomorultabbul érzed magad az osztályban. Nem vagyunk egyformák, ami nem megy, ne erőltesse. Vagy mondd ezt el apudnak, és mondja meg ő az ofőnek, hogy hagyjon téged békén, te ilyen vagy, így kell elfogadni és kész.
2012. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!