Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fegyelmi, lehet valami gond?

Fegyelmi, lehet valami gond?

Figyelt kérdés

Egy egyházi iskolába, járok, ahol heti egyszer kötelező templomba menni 7-ik óra keretében.Előfordult, h kétszer hazalógtam.Múltkor kaptam egy igazgatói figyelmeztetést.Sajnos múlt héten meg első órán volt ilyen, én meg elaludtam.És az osztályfőnök mondta, h ebből sajnos fegyelmi lesz.Kirúghatnak?Összesen 5 igazolatlanom van, ebből 3 templomos.Amúgy az osztály egyik legjobb tanulója vagyok, és sosem volt problémám magatartásból kifolyólag...Ha fegyelmin elmondom, normálisan, h hülyeség volt kilógni és többet nem fordul elő, bajba kerülhetek?

Év végén váltanék sulit amúgy is, de ha most félévkor kitesznek sajna két tárgyból is bukok (hittan, egyházi ének).

Ill. osztályozó vizsgázni fogok tesiből, mert felmentett voltam, és lehet, h csak egy 3as jön össze félévi jegynek.(Sport suliba szeretnék átmenni).


Mik a kilátásaim?


2011. dec. 22. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem most nem lesz kirúgás

de több ilyen ne legyen

2011. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, és még másfél évig tanköteles vagyok...
2011. dec. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!