Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "puskázásért" fegyelmit...

"puskázásért" fegyelmit indíthatnak egyetemen?

Figyelt kérdés
nem konkrét puskázás volt csak néhány beadandóban volt némi hasonlóság. de még bizonyítani sem tudja konkrétan hogy egymásról másoltunk volna.
2011. dec. 12. 22:40
 1/10 Dave092 ***** válasza:
84%
nem szoktak ügyet csinálni belőle főleg beadandóban.
2011. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Simán. Ha kiderül, hogy nem a saját munkádat adtad be, vagy forrásmegjelölés nélkül idéztél másnak a művéből, simán indíthatnak fegyelmit. Valahol csak simán megvágnak a tárgyból.
2011. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem szöveges feladat volt, így forrásmegjelölés nem játszott.úgy igazán kiderülni nem tud. programozási feladat volt, de nem teljesen fakultatívan, hanem meg volt adva, az adatbázis amiből dolgozunk és hogy milyen eredményeket kell kapnunk.

a konzultáció egymással megengedett volt és bármilyen internetes vagy nyomtatott anyag felhasználása segítségül.

2011. dec. 12. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy írott műben ez nem puskázás, hanem plágium. Amire most született nagyon szép (talán) rendelet, hogy fegyelmi, bírósági eljárás stb-t von maga után.

Szóval csak óvatosan...

2011. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, szerintem ebben az esetben, gondolja, hogy lesz némi hasonlóság. De akkor miért aggódsz?
2011. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért aggódok,mert most még mindig nem zárta le a félévünket, hanem behívott minket egy közös időpontra, hogy megbeszéljük a félévi eredményeinket...nyilván ezért. :w
2011. dec. 12. 23:18
 7/10 anonim válasza:
78%

Nálunk általában csak 1-es volt a bünti, ami rosszabb esetben tantárgyismétléssel járt. Megszámolni sem tudom, hány alkalommal buktak le ismerőseim zárthelyin, de soha egy alkalommal sem lett belőle fegyelmi, pedig állítólag lehetett volna.

A tanároknak meg amúgy is elég sok a dolguk, fegyelmikre járni nincs idő.

Beadandókban általában nem kötöttek bele nálunk, bár sokszor én is a fejemet fogtam, hogy egyesek mit meg nem képesek tenni.

Arra kell ügyelni, hogy a diplomadolgozatban ne legyen plágium, mert arra igen harapnak.

2011. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

amúgy mindig figyelek rá, de mivel itt ez egy olyan szabad dolog volt....nem gondoltam hogy botrányt akar belőle csinálni :w

meg igazából az aláírásnak az a feltétele, hogy az 5 kis zh-ból 4 meglegyen és a legrosszabbikat el lehet hagyni. nekem mind az 5 sikerült, és fegyelmivel fenyeget a plusz 1 rész zh miatt....brrr

2011. dec. 12. 23:53
 9/10 Dave092 ***** válasza:
87%
plágiumnál inkább csak a szakdogánál van irgum burgum a törvénnyel úgy tudom
2011. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Igazából mindenhol kéne lennie irgumburgumnak: aki csal, az vállalja a következményeit.
2011. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!