Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gond van! Bukásra állok...

Gond van! Bukásra állok irodalomból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bukásra állok irodalomból, itthon nem merem megmondani. A többi tantárgyból jól állok de ez valahogy nem megy.

Itthon nem merem megmondani.

Már írtam javítódolgozatot és jövőhéten is felek. Nem szeretném ha kiderülni itthon. Ugye nem fognak a suliból papírt küldeni? Félévkor egy tantárgyból meglehet bukni?

Gimibe vagyok elsős!


2011. dec. 10. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyira megmosolyogtattál ... dehát mit nem lehet azon az irodalmon megtanulni?


Én odamennék a helyedben a tanárhoz és kérnék tőle segítséget. Legalább látná rajtad, hogy akarsz és küzdesz ...

2011. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bevallom az elején én rontottam el mert nem érdekelt az egész. Szóval ott én voltam a hibás.

De mostanába annyira "rágöcsölök" egy dolgoaztra, hogy ha elém kerül a papír akkor mindent elfejtek. Pedig előtte felmondom a pl. a barátnőmnek és ott megy.

Dolgozatnál meg mindent elfejtek.

2011. dec. 10. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulj!


Meg lehet bukni félvékor, de az csak annyi, hogy az ellenörződben az lesz, hogy irodalom: elégtelen.

2011. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerős jelenség ... Szerintem egy percig se izgulj a vizsga előtt, hidd el a tanárnak sem jó, ha megbuktat. Netán kérj 5-10 percet a vizsga elején, hogy lenyugodj és gyorsan leírj pár emlékeztető szót, átgondold a mondanivalódat ...

Milyen a tanár? Vérengző típus?

2011. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz nálla megfelelni.

Sajnos az nálla nem jeles ha valaki nem azt mondja el mint ami a könyvbe van szóról-szóra.

Ha már a saját szavaiddal mondod el de a lényege ugyan az mint ami a könyvbe van , arra már nem ad jelest.

És ez is eléggé megnehezíti a dolgomat :S

2011. dec. 11. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk kilencedikben volt egy olyan kibuvó, hogy ha alaki óra elején elmondott jól egy hosszú verset akkor kapot érte egy ötöst.. próbáld meg azt hogy elolvasol egy könyvet amit szeretsz is vagy a kedvenc könyvedről irsz egy elemzést... meg lehet bukni félévkor, de az iskolától függ hogy küldenek e papirt a szülöknek.. én olyan suliba jártam, ahol ha kilencedikben buktál félévkor akkor javasolták hogy menj át másik suliba, mert később még nehezebb lesz (persze több tantárgyas bukás esetén)
2011. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Barátom vagy válasza:
Semmit
2013. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!