Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Skandinavisztikára mehetnék...

Skandinavisztikára mehetnék úgy hogy nemigazán vagyok jó irodalomból vagy emiatt kiesnék az elején?

Figyelt kérdés
kérlek komoly válaszokat írjatok mert ez nekem fontos

2011. okt. 30. 15:15
 1/2 treffhetes válasza:

nem tudom, aktuális-e még, de azért válaszolok: mit értesz azalatt, nem igazán vagy jó? ha hajlandó vagy leülni és tanulni, akkor max. nem lesz 5ösöd, de 2esre be fogod tudni vágni. meg persze kicsit szenvedős, ha nem érdekel, mert sokat kell olvasni (mint általában a bölcsész szakokon:)), de biztosra nem mondanám a kiesést. lábat lóbálni nem lehet, de ha megtalálod azt, ami érdekel, és amiért hajlandó vagy vállalni az irodalommal járó kényelmetlenséget, akkor meg lehet csinálni. (tapasztalat:) nekem se az irodalom a kedvencem, de a nyelv,nyelvészet,nyelvtörténet érdekel, és így már viszonylag jól elvagyok:))

szerintem gondold végig, hogy mi érdekel, és ezért mit vagy hajlandó feláldozni vagy elvállalni, de érdemes megpróbálni. sok nyűggel jár (bár ebben az általános egyetemi ügyintézésnek is bőven van szerepe), de nem bántam meg, hogy oda mentem.

2012. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen
2012. márc. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!