Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem fel a FIRMÁMAT?

Hogyan kérjem fel a FIRMÁMAT?

Figyelt kérdés
Valami ötlet? 20/f
2011. okt. 8. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt túlvariálni... Addig itatod, míg rábólint. Mármint az asztalra (de ezzel együtt a felkérésre is). A lényeg úgyis ez, a körítés csak másodlagos... :-)
2011. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik már így megtörtént, a másik lenne a húzósabb eset, mert eddig csak egy csajt fogadott el, aki sütött neki tortát meg pólót készíttetett neki.
2011. okt. 8. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is Firma vagyok, de én nem spilázom ennyire túl. Nekem is megtiszteltetés, hogy felkérnek, nincs szükség fölösleges körökre. (lsd. polócsináltatás) Leülünk, megiszunk valamit és ennyi. Nem akarok senkit anyagilag megterhelni, hogy sorra vegye nekem a piákat, süsse a tortát, meg még kitudja mit csináljon. Főleg, hogy tudom, mekkora anyagi megterhelés némelyik pogánynak az egyetem kezdése.

Ha van valami kreatív ötleted, persze megcsinálhatod, de nem mindenki tartja szükségesnek.

2011. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak az a baj,h nem vagyok túl kreatív sem, no de egyetemista vagyok, megoldom!
2011. okt. 8. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!