Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem el magam gyakorl...

Hogyan kérjem el magam gyakorlatról?

Figyelt kérdés

OKJ - s kőműves vagyok és ezen a héten gyakorlatozok. A mester kedden, szerdán meg ma is elhúzott Abonyba dolgozni, és vitte magával pár osztálytársamat. Páran maradtunk és a 3 nap alatt sz@rrá untuk magunkat ! A 3 nap alatt reggel 7 - től délután 3 - ig lósz@art se csináltunk. Ha holnap is ez lesz, akkor arra szeretnék előre felkészülni...Tehát a délelőtt folyamán megpattanok. De ahhoz kell valami szülői bele1ezés a munkanaplómba. A temetés már uncsi, az orvoshoz "menéshez" meg szerintem kellene vmi orvosi papír...:S

Valami egyéb ötlet ?


2010. szept. 23. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni.Nálunk is végig nézik,hogy sz@rt se csinálunk(mert mondjuk mi nem is tudunk-mármint nem hülyék vagyunk,csak van olyan gyak.hely,ahol tényleg csak annyi a dolgunk,hogy bámulunk ki a fejünkből és ebből kb 1 óra is sok lenne),de azért nem engednének haza...Hát nem tudom.Mert ha elmész,akkor gondolom be kell pótolnod?Vagy nem?Ha mindenképp pótolni kell,akkor vagy bírd ki,vagy akkor mindegy,hogy milyen indokkal lépsz le,és max.legközelebb akkor pótolsz,ha értelme lesz és tudsz dolgozni.
2010. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Iskolával kapcsolatos valami fontos "ügy" nincs, amit haladéktalanul el kell intézned? "Vagy apukádat holnap műtik" esetleg kutyádat el kell vinned orvoshoz oltás miatt vagy ha van kistesód, akkor otthon kell maradnod velük, mert anyukádnak dolga akadt.

Egyébként környékbeli vagy, mert én abonyi vagyok:D ?

2010. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvosnál kettőt köhögsz, bekamuzol 1-2 dolgot hogy megy a hasad és reggel hánytál, kiír egy hétre.
2010. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló jéé tényleg ! :D úgyis hiányzik még pár tankönyvem azt montam a főnökömnek h be kell mennem értük mert ha nem lesznek meg akkor karót kapok xD amúgy kátai vagyok
2010. szept. 27. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!