Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kérjem el a jegyzeteit?

Hogy kérjem el a jegyzeteit?

Figyelt kérdés
Az egyik csoporttársam órai jegyzeteit szeretném elkérni, de köztudottan irigy, és lenéző azzal, aki jegyzetet kér tőle, nem is nagyon szokott adni. Ráadásul tudja, hogy én leginkább lustaságból nem jártam be 1-2 előadásra. Hogy csináljam, hogy ne legyen megalázó? Mennyi pénzt ajánljak fel neki jegyzetenként?
2011. okt. 26. 12:13
 1/4 anonim válasza:
Mértnem kéred el mástól? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pénzt? Ugyan már!

Inkább valami szívességet, ha már muszáj adnod érte valamit.

Egyébként odamész, elkéred, 10 p alatt lefénymásolod, oszt szevasz.

Megalázó eleve az lesz - ha mindketten tudjátok, hogy lustaságból nem jártál be -, de ezen korábban kellett volna gondolkoznod.

2011. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:
Huhú, szerintem pénzzel együtt sem sanszos. Azt különösen megalázónak fogja érzékelni, és még inkább lenéz majd. Persze nem 100%, hiszen nem ismerem az illetőt, de az ilyen elvemberektől ezt várnám.
2011. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk kérd el mástól? Vagy csak simán menj oda, és mondd meg, hogy szernéd lefénymásolni a jegyzeteit.

Ha nem adja, akkor így jártál. Máskor majd bejársz órára.

2011. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!