Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kérjem vagy ne kérjem a jegyet?

Kérjem vagy ne kérjem a jegyet?

Figyelt kérdés
Nem igazán bírnak az osztályban, csak azért mert jó jegyeim vannak. A múltkor írtunk egy olyan dogát, amire nem muszáj kérni a jegyet. Ebből a tantárgyból csak 5-eim vannak, és ez 4-es lett (a tanártól tudom, mert a szomszédunk, és elmondta). Csak mert más örül, ha 4-es kap, én meg nem kérem, akkor még jobban utálnának/irigykednének. De az 5-öseim közé nem akarok rosszabbat, ha nem kötelező.Szerintetek kérjem vagy ne?
2011. márc. 10. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, mit gondolnak a többiek? Nem fognak csak azért bírni, mert kérdet a négyest, neked meg lesz egy rosszabb jegyed. Ne kérd és kész. Ne a többiek határozzák meg azt, hogy hogy tanulsz.
2011. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne kérd.. azért nem szeretnek, mert irigyek rád.. vagy mert nem vagy társas lény, nem beszélgetsz velük stb, magyarén stréber vagy
2011. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha kevés jegyed van, kérdd. én kérném.. ha sok (3-nál több) akkor ne:D
2011. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok, még eszembe jutott, velem mi volt anno a suliban... más városba jártam gimibe és kollégista voltam. Mindig jó tanuló voltam, max. 1-2 négyes csúszott be.

A szobatársaim nem az osztálytársaim voltak, hanem mások, és nálunk nem volt közös tanulószoba, hanem mindenki akkor tanult, amikor akart.

Két év után az egyik osztálytársam a mi szobánkba költözött, és kb. egy hónap múlva megdöbbenve mondta, hogy jé, én sose tanulok. Kiderült, hogy a suliban azt hitték az osztálytársaim, hogy én napi több órát tanulok, holott sose, csak ha verset kellett tanulni :D

Teljesen alaptalan dolgokat tudnak az emberről kitalálni.

Ja, és ez után egészen felengedett a hangulat velem szemben :)

2011. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sz.rd már le a többieket, aki azért utál, mert jól tanulsz, annak ne adja a véleményére. Egyébként meg miért kérnél egy olyan jegyet, ami a jelenlegi átlagodnál rosszabb?
2011. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!