Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van németül a terhességi...

Hogy van németül a terhességi teszt? Hogy kérjem a patikába?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Schwangerschafts-test illetve van olyan márkanév is hogy Femtest - de a drogériákban is is lehet hapni (Schlecker, DM, Müller Markt - gondolom Németországban vagy és azért kérdezed), kb 8 - 10 Euro.
2009. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen it kint vagyok nagyon szépen köszönöm.Keveset beszélek németül és a szótárba se találtam még egyszer köszönö szépen.
2009. júl. 31. 21:26
 3/9 A kérdező kommentje:
itt bocs
2009. júl. 31. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudsz németül, de Németországban élsz. Gratulálok.
2009. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Húú de kedves vagy!Szerintem kérdező nem azért kérdezett hogy kioktasd!Én neked gratulálok!Honnan veszed hogy ott él?ezt nem írta a kérdésben!!!!
2009. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Húú, neked is megy a szövegértés, látom. Ő maga írta, hogy kint él!
2009. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Igen itt kint vagyok "szerintem ez nagyon nem arra utal, hogy kint is él!De teljesen mindegy, nem akarok nem ide illő dolgokról vitázni, csak szerintem baromi idegesítő, hogy valaki feltesz egy kérdést és van egy két önjelölt, aki nem válaszol, hanem kritizál és kioktat!Már bocs
2009. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül ÉL kint, lehet, hogy csak dolgozik... ˇˇ nem? de teljesen mindegy..

Sokan kevés nyelvtudással nekivágnak a nagyvilágnak a megélhetés érdekében.. nem ő az egyeten. Ismerek olyat, aki 40 éve él Németországban, de beszélni nem igen tud.. :S

2009. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na tessék!Ezért írtam, hogy nem kell elhamarkodottan ítélkezni!!!!
2009. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!