Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csinálhat ilyet egy tanár?

Csinálhat ilyet egy tanár?

Figyelt kérdés

Fizika dolgozatot írtunk, öt feladat volt, mindegyik öt pontos. Én négyet hibátlanul megoldottam, azaz megkaptam rá a maximum pontot, egyet sajnos nem tudtam, ezért az nulla pontos lett.

Tehát elértem 25 pontból 20-at, ami, akárhogy is számoljuk, 80%. Kettest kaptam a dolgozatomra..


2011. ápr. 28. 20:50
 1/8 anonim válasza:
100%
ez gáz! nézd meg a többi diáknak, hogy azoknak milyen lett, és ha pl vkinek 3-as de neked 2-es (és ő kevesebbet írt/kevesebb lett a pontszáma) és szólj a tanárnak, vagy az igazgatónak, vagy ofőnek. DE ILYET NEM CSINÁLHAT! kkiverném a dilit:D:D
2011. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy pontoz, ahogy akar. Csak a kettes és az ötös alsó határa kötött, az 40 és 90%...
2011. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem teheti meg ha 5ös küszöbén állsz és 2est ad rá ilyen estben beszélj az ofővel és az igazgatóval meg a szüleiddel ezt nem teheti meg
2011. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egyetemen szervetlen kémián volt egy feladat ("beugró"), amit ha nem oldottál meg hibátlanul, meg sem nézte a többi feladatot, így hiába volt az összes többi feladat hibátlan, egyest ért a dolgozatod. Nem valami ilyesmi lehetett itt is, hogy az a feladat valamiért többet ért, még ha pontszámot nézve ugyanannyinak is tűnik?
2011. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy sima, röpdolgozat volt. Ráadásul a többi 4 számítás, ez az egy meg elmélet..

Nem ez az első alkalom, egyszerűen szívatja a népet.. :s

2011. ápr. 28. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva: igen, csinálhat.


viszont eléggé inkorrekt dolog...

2011. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Csak a kettes és az ötös alsó határa kötött, az 40 és 90%..."

Jaj, nem kell itt osztani az észt, nem kötött ez a kettő sem. Úgy osztályoz, ahogy akar, legfeljebb van egy irányelv, amit általában illik követni, mert különben aránytalan lesz az osztályozás.

2011. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos megteheti, nálunk is van amiből 60% a 2es és van amiből 80% kell a ketteshez..szóval még ez a határ sem kötött..
2011. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!