Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csinálhat ilyet egy tanár...

Csinálhat ilyet egy tanár "büntetlenül"? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ma elaludtam,nem mentem be első órára és a 2.ról 10 percet késtem. A második óra tesi volt,azért volt még 10perc mert átöltöztem gyorsan stb.


Bementem,megszólal a tanár,hogy hol voltam stb. Erre mondja,hogy 30 percet késtél,holott csak 10-et.

Megnézte az óráját,én is, 8:50 volt 40kor kezdődött az óra.Beírt 30perc késést a naplóba és mellé még egy 1est !!! Mondtam hogy mire fel,meg hogy az nem 30 hanem 10 perc volt,erre : te azzal ne foglalkozzál,hogy én mit írok be :O


Ilyenkor mit lehet csinálni??? Tudom hogy "mindig a tanárnak van igaza" meg az számít amit ő mond,de az egész osztály látta,hogy 10percet késtem. Mit lehetne tenni?:S


2010. jan. 21. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az osztályfőnököddel.
2010. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arról a nőről inkább nem mondok semmit, tőle nem várhatunk segítséget :/
2010. jan. 21. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
3%

Végre egy tanár, aki megregulázza a diákokat. Szerinted tehet olyat egy diák, hogy megveri a tanárt/visszabeszél neki/nem teljesíti kérését?

Egy diák

2010. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Kedves utolsó:

Hol van itt szó megverésről?

A tanár sem szent, ezt azért vegyük figyelembe...

2010. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

a házirendtől függ, 10 perc késés ált. igazolatlan óra, te 20at késtél

az 1-es ezek után nem tisztességes, de bármikor tud olyan feladatot adni, amit nem tudsz megcsinálni, tehát akkor simán beírhatná

2010. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

mellesleg a sztorid cseppet ellentmondásos, most 20 percet késtél, vagy 10-et??


ha egyest írt be, akkor ott voltál az órán

ha a hiányzást, akkor nem kaphattál egyest

2010. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a házirendben, hogy mit ír a késésekről. Általában az van, hogy a percek összeadódnak, és ha kijön 45 perc, kapsz egy igazolatlan órát. Szerintem nem volt jogos, hogy hiányzónak is beírt, és egyest is adott. Főleg, hogy átöltöztél. Nálunk a fél osztály nem öltözik át, néha több a felmentett, mint aki tornázik. Mégsem lehet nekik egyest adni, és igazolatlant sem, mert ott vannak.
2010. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem értitek :/

10 percet késtem,de a tanár 30at írt be!Meg egy 1est. Megnézte az óráját is,énis az övét 8:50 volt rajta, 40kor kezdődött az óra. Ez 10 perc. Azért írt be 30at hogy hamarabb összegyűljön a 45 és kicsesszen velem. (10perc késés nem igazolatlan óra)

2010. jan. 22. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Te Beregszászis vagy? Amúgy ez tényleg kicsöszés. Beszéljetek össze osztálytársaiddal, és az ofővel beszéljetek!
2010. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!