Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rettegek a középiskolától!...

Rettegek a középiskolától! Mit csináljak? L/14

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os, jövő szeptemberben megyek középsuliba. Nagyon félek tőle hogy milyen osztálytársaim lesznek, hogy fogok kijönni velük. Attól félek hogy nem fogok merni hozzászólni senkihez. Rettegek attól hogy ki mit fog gondolni rólam, akar-e majd vki mellém ülni. Légyszi, segítsetek! Hogy nyugtassam meg magam? Ha először találkozom az oszt.társaimmal hogy viselkedjek velük,kihez menjek oda először dumálni?
2010. dec. 30. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

én is 8.os vagyok és mindenki új lesz ott fölösleges ezen rettegni.De az meg úgy nagyon jó ha még odamegy az osztálytársad is mert akkor nem vagy annyira egyedül.Gyózd meg őket:D

14/f

2010. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ezzel a mostani bandával nem szeretnék találkozni a középiskolában. :S Örülök hogy megszabadulok tőlük. Csak a változástól félek hogy vajon milyen lesz.
2010. dec. 30. 19:42
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
szerintem mindenki így van vele. első nap mindenki mindenkit szeretni fog és utána jönnek a klikkesedések ami elkerülhetetlen. vagy arra az oldalra kerülsz ahol mindenkit lenéznek vagy ahol lenéznek...ha szerencséd lessz találsz pár lányt/fiút akikkel el vagy és semelyik oldalon nem leszel....ez tény.
2010. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Én most vagyok 9-des. Ezt nem azért írom, hogy besz@rassalak, de én egyedül vagyok, és igazából nagyon jól érzem magam így. Nem vagyok túl szociális :) Amúgy az osztályban azt vettem észre, hogy általában azok jöttek ki egymással a legjobban, akik nem ismerték egymást. Először mindeki olyan mellé ült, akit legalább egy picit ismert(ha volt olyan), de mostanra mindenki megtalálta hogy kivel érzi magát a legjobban. És nem találhatod ki, hogy én vele leszek jóban, lehet, hogy az egész osztályon végig kell menned, mire megtalálod az "igazit". Sok sikert kívánok, ne idegeskedj emiatt, meglátod fölösleges!
2010. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

ahol mindenkit lenéznek vagy ahol lenéznek téged...

bocsi lehagytam :D

2010. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát jó megpróbálom de sztem ez elkerülhetetlen. Az első nap előtti éjszakán valszeg egy percet se fogok aludni! :D :S
2010. dec. 30. 19:45
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

ha lesz gólyatábor,gólyanap.. bármi ilyen ismerkedős cucc nyáron akkor arra menj el!


egyébként meg mosolyogj és légy pozitív

első nap menj oda ahhoz akin látod, hogy ugyanolyan helyzetbe van mint te, vagyis nem ismer senkit. beszélgess vele.


ha bekerülsz egy osztályba min. 10 ember biztos lesz aki nem ismer senkit, nem leszel egyedül.


ne izgulj;)

2010. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
77%
Szerintem nem kell aggódnod! Légy laza, legyél jófej, próbáljon ne érdekelni, mi lesz! Ha jó humorérzéked van, és rendes vagy mindenkivel, akkor nem lehet gond! Beszélgess lehetőleg minél több fiúval, lányal, biztosan lesz valaki, akivel lesz közös témátok! Eleinte nehéz lesz haverkodni, de ha valakivel megtalálod az összhangot, akkor már gyerekjáték lesz! Meglátod, a az első 20 percben egész jól elleszel már legalább egy emberrel! Szóval nyugi, nem kell aggódni!
2010. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

höhöhö! nálunk mindenki mindenki ellen volt. bár úgy tűnt, h vannak barátságok, az egy nagy kamu volt. amint kitette vk a lábát a teremből, azonnal ment a vihogás, a kibeszélés. és még én voltam a "hülye", amiért senkivel se barátkoztam?? már bánom, hogy akkor nem mondtam meg nekik, mekkora képmutatók. mindegy, azóta se láttam őket, nem is akarom, de azét szívesen elmennék a megyéből, hogy még a maradék ismerőstől is megszabaduljak és új kapcsolatokat építhessek. a mostani fejemmel, már körültekintőbben menne.

mindegy, kérdező neked sok sikert, hátha jobb lesz. bár a közép sose könnyű, ott mindíg megy a gyilkolódás, mert mindenki menőbb akar lenni a másiknál, és a legnagyobb ribi lenni ;/

22/L

2010. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
utsónál a pont^^
2010. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!