Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van e joga egy tanárnak a...

Van e joga egy tanárnak a füzetvezetés szerint osztályozni?

Figyelt kérdés
Minden évben elkéri a füzetet és ha csúnyán írsz bele vagy valamit kihagytál akkor ad 1 est... van ehez joga? Vagy csak egy öntelt hólyag aki nemtudja micsináljon unalmába és ezért basztat minket?
2010. dec. 29. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Hanyadikos vagy?
2010. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

nekünk is volt egy ilyen tanárunk.Beszedte a füzeteket és akik olvashatatlanul írtak,vagy nem volt meg egy tananyag annak vagy egyest adott vagy azt mondta h van egy hete füzetet másolni.

Amúgy joga van beszedni,de egyest nem kéne adni

2010. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem bunkózni akarok, de rengetegszer azért kérik el, mert mikor doga van, vagy felelés, akkor megy a sírás, hogy: "Jajj, én ennél pont hiányoztam!" Ez legalább ösztönzi a gyerekeket arra, hogy be kellene pótolni az adott anyagot.

A másik viszont az, hogy jön a félévi értékelés, valamire jegyet kell adni.

2010. dec. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Az utolsó kérdésedben benne is van a válasz. :)
2010. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

8:51-es vagyok

Azt azért kihagytam, hogy az egyes azért túlzás. Mivel én magam is tanár vagyok, megemlítettem már ezt a gyerkőcöknek, de van két hetük bepótolni mindent, viszont egyest akkor sem adnék. Max ha szeptember óta füzete sincs, de arra meg azért csak figyelek már, hogy órán mit alkot :)

2010. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Egy diáknak nem a tanár jogait kellene firtatni,hanem a saját kötelességét megtenni! Ha tanul,vezeti a füzetet,ahogy kell,akkor a tanár joga szóba sem kerülhet,mert nincs miért egyest adnia.
2010. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Mint "orai munka" ertekelese, mert ne adhatna ra egyest? Vegulis, ha adott oran nem irt semmit, akkor jogos, az mas, ha hianyzott, de ha fel ev alatt nem tudta beotolni, akkor szerintem jogosan erdemli meg. De ha csak egy ora hianyzik, akkor meg billeg a lec.Akkor adnek egyest, a tanar helyebe, amikor latom, hogy rendszeresen elofordul ez es nem is probal ellene tenni.


Pont az ilyen gyerekek miatt nem lettem vegul tanar...

20/L

2010. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Azért csak ez alapján nem osztályozhat...

Egy humánus tanár felhívhatja a figyelmet hiányosságokra de ezért 1-est adni..

2010. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Annak üzenem, aki emiatt nem akar tanítani:

amikor odakerülsz, hogy ez lesz a munkád, teljesen máshogy állsz hozzá. Én is néha azt éreztem, hogy nyakonvágnék pár gyereket, aztán bekerültem egy suliba, és máshogy látom őket. Persze a kérdező most más, de lehet h ha megismernénk, neki sem ilyen lenne a hozzáállása

2010. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk is van ilyen tanár, de ő már minimum egy héttel előtte szól hogy átnézi a füzetet. Bár nekünk csak azt nézi hogy meg van-e minden anyag,vannak e benne firkák,és valamilyen szinten legyen olvasható.De ha egy magyartanár akarja átnézni a füzeted akkor azért az megint más, mert ő gondolom nézi a külalakot,helyesírást,tagolást stb.
2010. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!