Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az OKÉV felmérőt tényleg meg...

Az OKÉV felmérőt tényleg meg tudják nézni, ki írta, és akár le is tudják osztályozni?

Figyelt kérdés
Tehát ha megírja XY nevű ember, akkor meg tudják nézni, hogy XY melyiket írta, milyen eredménnyel?
2011. máj. 21. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Központilag biztosan tudják azonosítani, de elvileg az iskolákban nem. Hangsúlyozom, elvileg. Az unokahúgom is azt mondta hogy jegyet kapnak rá. Egyből rávágtam, hogy hülyeség, mert nem is tudják melyiket írtad. De ha már többen kérdezik... Ennyit voltozott volna a világ 2 év alatt? :D
2011. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sőt a neten egy központi azonosítóval és jelszóval te meg tudod nézni az eredményeidet, meg névtelenül az osztályod eredményét is. Lehet látni nagyon tuti statisztikákat meg minden. (első voltam)

Elképzelhető, hogy az iskolákban is tudják, de ennek az lenne a lényege, hogy ne tudják. Elvileg nem is...

2011. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem... De akkor jegyet sztem nem lehet rá adni... Viszont az valószínű, hogy névtelenül bármikor megnézheti egy tanár is... mondjuk az csak sima osztályátlag :) köszönöm.
2011. máj. 21. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!