Hogyan kell puskázni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy vizsgám, és szeretném bebiztosítani magam. Valakinek van valami okos és hatásos ötlete?
2010. nov. 24. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha elkapnak ki is vagy zárva. Abszolút be van biztosítva a bukás. Inkább tanulj.
2010. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
rejtsd el az agyadba az anyagot... azt tuti nem veszik észre.
2010. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm a "hasznos" válaszokat. Nem kioktatást kértem, hanem segítséget. Tanulok, tanulok és megint csak tanulok, de van ami NEM megy a fejembe. Biztonságot szeretnék...
2010. nov. 24. 18:36
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha biztonságot szeretnél akkor ajánlom valamelyik ismertebb cég Internet Security csomagját, az szerintem be válik hosszabb távon is. :D
2010. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon értelmes lehetsz te is! Minek írtok, ha nem tudtok normális választ adni? Most komolyan? Ez tesz titeket boldoggá, hogy másokat gúnyoltok és röhögtök rajtuk? Szánalmasak vagytok... tényleg az ilyenek miatt nem a régi ez az oldal...
2010. nov. 24. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Bár bocs de hülye kérdésre hülye választ.
2010. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez miért lenne hülye kérdés? Soha nem puskáztam ( 29 éves vagyok, sajnos most munka mellett nem tudok úgy tanulni, mint anno, fiatal diákkoromban) de már tárgytalan. Ennyi bunkót egy helyen... kár hogy nem lehet kitiltani embereket! Pl. akinek a százaléka 50 alatt van, az menjen a búsba...
2010. nov. 24. 22:55
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha összezárod az ujjaidat akkor a két ujj közötti rész nemlátszik. Oda nyugodtan írhatod. Persze apróbetűvel, mert oda nem fér sok. :D Aztán nem feltűnően nézegetheted az ujjaidat. Célszerű könnyen ledörzsölhető tollal írni, hogy utána le tudd törölni. Ha kérdésed van előbb TÖRÖLD LE a kezedet és úgy jelentkezz! Nem tudom hány éves vagy szóval azt sem tudom milyen iskolában vizsgázol és miből. De jónak tartom még, ha csinálsz egy ellenörző méretű kis könyvecskét és ráteszed a borítót az ellenörzőről. Neccesebb, ha a tanár képes és gondol egyet és beszedi az "ellenörzőt". Vagy legyezőszerűen hajtogatod a papírt és arra írod a puskád. Tolltartóban tökjó (Y). Ha van olyan marhavak a tanár akkor a táblára írd fel csúnya, de számodra és osztálytársaid számára is olvasható puskát és csak le kell nézni. Esetleg Pepsis üveg címkéje alá betolhatod és addig ígyál le belőle amíg a puska van. Vagy tegyél bele vizet.Utána csak forgatni kell. (Azért kell Pepsi, mert annak jó nagy a cimkéje és nem átlátszó. Valamint nem mintás az üvege.) De ha nem olyan hosszú a puska akkor egy CocaColás üveg is megteszi.

Gondolom a mai diákok java tud angolul. A magyartanár sajnos oroszt tanult az iskolában szóval neki tök mindegy mi van írva a papírra. Lazán kirakhatod a padra és ha megkérdezi mi ez akkor azt mondod, hogy angolra kell. Ha van olyan piszok még meg is kérdezi, hogy mit jelent akkor elmondod, hogy ez csak egy jegyzet amit azért írtál lapra, mert nem volt füzeted. Aztán egy laza mozdulattal beteszed a tatyódba és volt puska nincs puska. Ezt úgy is meg lehet csinálni, hogy a táblára nagyjából az angoltanár kézírásával felírjátok a táblára a válaszokat angolul aztán ejnyebejnyézés után le lesz törölve, ha szerencsétek van akkor az óra végén. Más kérdés ha angolóra lesz. Ilyenkor szerencsés, ha tudsz legalább még egy nyelvet a magyaron és angolon kívül(pl. spanyol, német, olasz, francia). Remélem jól írtam le az összes módszert amit szoktam alkalmazni, de most nagyon fáradt vagyok már. Bocsi, remélem tudtam segíteni valamit.

2010. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a választ az előtt kezdtem el írni mielőtt írtál. bocsi.. mostmár tudom a korod szóval nem ált meg közép isk.
2010. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egyébként még puskazz.mlap.hu
2010. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!