Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktatok puskázni...

Hogyan szoktatok puskázni suliban?

Figyelt kérdés
A kérdés adott...Milyen modzereket ismertek még....
2011. máj. 3. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Sehogy. Már nem járok suliba. De amíg jártam sem puskáztam.

Nem kell olyan sok ész ahhoz, hogy puska nélkül is végigcsinálja az ember.

2011. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
ha puskázol magadat csapod be. Amíg megírod a puskát,meg is tanulod az anyagot.
2011. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Az én módszerem a tanulás:) Szerintem nem menő puskázni, pedig nem vagyok öreg.

15/L

2011. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose voltam jó puskázásban, meg lusta is voltam puskát írni, és baromira féltem is, hogy észreveszik. Egyszer a mellettem ülő nem is akart hinni a szemének: a tanár beült a terem hátuljába, hogy mindent jól lásson, én meg elővettem a puskát, és letettem magam elé, a lapomra. Hátulról nem látta a tanár, hogy mi az, amit az asztalomon nézek..
2011. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Régen úgy csináltam, hogy az ölembe rejtettem és előre-hátra csúszkáltam a széken :D

Aztán áttértem a tolltartó alá -rakósra, de az már nem volt olyan jó. Egyébként alig használtam őket, mert igaz, hogy amíg az ember puskát ír, addig meg is tanulja az anyagot...

2011. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
azok akik azt mondják hogy nem puskáztak, valószínűleg bolondok... mindenki tudja hogy semmi értelme például bevágni egy csomó felesleges évszámot, meg helynevet, stb... úgyis elfelejted, semmi köze az igazi tudáshoz. Na de témához: PAD. ceruzával, kicsi betűvel írd rá, egy mozdulattal elmaszálható, ha krízis van, nem feltűnő. Persze akkor működik, ha a tanár nem ültetős, de ha az, akkor eleve olyan helyre ülj, ahonnan nem ültet el.
2011. máj. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha puskaírás közben megtanulnám az uncsi anyagot, jó is lenne

a kérdéshez:pici lap a padon, ha oda néz a tanár berakni a doga alá vagy a kezemre

2011. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nézzétek meg ezt az oldalt:


www.puskazas.sokoldal.hu

2011. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!