Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy puskázzunk kémián röntgen...

Hogy puskázzunk kémián röntgenszemű tanárnál 1. padban?

Figyelt kérdés
Van egy magaslat a tábla előtt ott a tanári asztal, és a padom előtt nincs semmi oda se írhatom, a kezemre se mert mindenkiét megnézi. doga előtt... meg nem fér rá. segítsetek lécci holnap dog. előre köszi mindenkinek.
2010. nov. 16. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Van egy tuti módszer, ami 100% működik, még egyetemeken is, és SOHA SENKI nem derítette még ki.


Figyelsz?


Na, ráírod az anyagot KEMÉNY ceruzával egy lapra, majd kiradírozod. Másnap, dolgozatírásnál azt a lapot veszed elő. A tanár hesszelhet amennyit akar, semmit nem fog látni, te viszont kényelmesen válaszolhatsz a kérdésekre. Bombabiztos, lebukásmentes módszer.

2010. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írd a számológépedre.amúgy simán írsz egy puskát belerakod a tolltartódba zsebedbe vagy bárhová egy jó pillanatban kiveszed és nézed:D lehetőleg nem a pad alatt feltün9bb mintha kiraknád a doga mellé
2010. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
az, hogy tanulj, még nem jutott az eszedbe?
2010. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én egyetemen tavaly rájöttem, egy nagyon öteletes dologra. A kényszer mire rá nem veszi az embert :D

A kedvenc csokim a Ritter Sport, nah most annak a hátulján rengeteg az apróbetűs írás, de van hely is mellette. A betű karakterek feketék ált. Én meg fekete tollal nyomtatott betűkkel oda írtam mindent, és kiraktam padra :D Mindent leolvastam, még a tanár is járkált, de nem érzékelte a különbséget, és feltételezte, hogy nem hagyok elől puskát :D :D :D

2010. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!