Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki járt már hasonló cipőben?...

Ki járt már hasonló cipőben? Hogy tudott erőt venni magán, és nem izgulni annyira?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam valami nagy matek zseni, most végzős vagyok, és bukásra állok matekból. (5db1-es, egy db 4-es), tanulásra sajna nem igazán ért rá, szinte az egész osztály, mert szalagtűző táncpróbákra kellett járni, és egyéb próbákra....volt, amikor este 9-kor értem haza.Jó, nyilván valamilyen szinten én is hibás vagyok, jobban kellett volna figyelnem órákon, házit elkészíteni,stb... Voltak olyan dolgozataim, hogy 1-2 pont híja volt a ketteshez..:S Most szerintem még ki tudnám javítani, csak nagyon izgulok, hogy mi van ha mégsem.Ez a túlzott izgalmam nem túl jó, mert elégé "félek", és dogák közben ha nagyon izgulok, csökken a koncentráló képességem, stb...Gondoltam felteszem ide ezt a kérdést, hogy ki mit gondol róla.Magam sem értem, mikor a tanárral közösen csináljuk a feladatokat jóval egyszerűbbnek tűnnek, mikor meg magamra vagyok utalva, pfffff...:S
2010. nov. 16. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy gyakori kérdések olvasgatása helyett gyakorolnod kellene.

Magasról tesz rá mindenki, hogy te miért nem tudtál készülni, ehhez jobb, ha hozzászoksz.

2010. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már bocs, de szerintem ez inkább lustaság volt a részedről... Ha annyira akartál volna tanulni nem használnád kifogásnak a próbákat. Nálunk anno pl. a tanárok szartak arra, hogy szalagűző lesz, legfeljebb csak azon a héten kaptunk egy kis "kegyelmet" és mégis az osztály többsége tudott normálisan tanulni.

Amúgy megoldás: leülsz és addig gyakorlod vagy próbálod memorizálni hogy hogyan kell csinálni a feladatokat míg meg nem tanulod. És hitesd el magaddal, hogy tudod, akkor talán nem izgulsz (legalább is nálam ez bevált).

2010. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!