Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ponthatár meghúzása után sem...

Ponthatár meghúzása után sem kaptam még regisztrációs levelet. Valaki van még hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
E-felvin azt írják felvételt nyertem, SMS-t is kaptam, dokumentumaim fel voltak dolgozva... nem tudom kell-e aggódnom.
2010. júl. 26. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Zaklasd a felvit!
2010. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Írtam nekik sokszor,hogy mikor kapom végre meg, azt írták legyek türelemmel.
2010. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Sokadik helyre bemásolom már ugyanezt:


A felvi végzett már veled, nincs veled több dolga. Az az intézet fog neked levelet küldeni a további teendőkről, ahova felvételt nyertél. Ez kb a ponthatárok kihírdetéstől számított 10 munkanapon belül van.

2010. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Az utcsó sztem hülyeséget mond. Még én sem kaptam vagyis még nem fizettem egy dekát sem, a jelentkezéseimért, és majd mindezt egyetlen sulinak fogom ahova felvételt nyertem, nem?? Bár nem lenne baj ha mi kivételesen megúsznánk, és akik meg megkapták ki kellett pengetniük :D
2010. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hm, talán még adok nekik egy hetet, aztán telefonálok megint
2010. júl. 26. 14:23
 6/14 anonim ***** válasza:
minek? felvettek, kaptál sms-t, lassan levél is jön a sulitól, a felvinek már nincs dolga veled. ha nem kell nekik a pénzed (ha csekkes vagy), az ő bajuk.
2010. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a regisztrációs levél 10 munkanapon belül jön...nem tudom miért kell ennyire izgulni...egyébként én is most felvételiztem és még én sem kaptam
2010. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyébként meg a 13:58-as beszél hülyeséget...a jelentkezésre a pénzt már be kellett fizetni, 9000 Ft volt az alap (3 hely)...a ponthúzás után 10 munkanapon belül jön a vaskos "kis" boríték...ebben benn lesz minden, a tandíjat, meg ha jól tudom, beiratkozáskor kell befizetni, de a levélben ezt is pontosan leírják....
2010. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

13:58, te beszélsz hülyeséget, aludd ki magad.

A felvétellel és beiratkozással kapcsolatos tudnivalókról csak az egyetem tud értesíteni.

Mait az egyetemnek kell fizetned, azt majd az egyetem kérni fogja, ha meg a felvinek kell fizetned, azt a felvi fogja kérni, de attól még az egyetem tud veled levelezni. Mi köze a levelezésnek a tartozásaidhoz?

2010. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mait-->amit
2010. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!