Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ponthatár meghúzása után sem...

Ponthatár meghúzása után sem kaptam még regisztrációs levelet. Valaki van még hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
E-felvin azt írják felvételt nyertem, SMS-t is kaptam, dokumentumaim fel voltak dolgozva... nem tudom kell-e aggódnom.
2010. júl. 26. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jaja, 13:58as vok, a pénzt csak akkor tudod befizetni (amennyiben nem átutalásos vagy) ha már megkaptad a levelet, hiszen abban van a csekk. Mi még azért nem kaptunk jó páran mert hátrányos helyzetűek vagyunk (és itt még az is mind1, h átutalással fizettél volna), mindez azt jelenti, h kevesebb összeget kell majd fizetnünk, h pontosan mennyit, azt majd csak a reg. levél után fogjuk tudni, szóval csúnya lenne előtte 9ezret kipengetni.
2010. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
van egy levél amit a felvinek kell küldenie, pl a diákigazolványról, meg a díj befizetéséről, de az már hónapokkal ezelőtt megjött. és van egy amit majd az egyetem küld napokon belül ahova felvettek. abba lesz infó a suliról, jelentkezési lap kollégiumba meg minden reklám szarság.
2010. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
... az előzőt folytatnám, h illetve vannak olyanok akiknek még az 1. levél sem jött meg :D (pedig már felvettek :D) mert sokáig tart feldolgozni, kérdező inkább a felvi fórumain nézelődj, mert itt csak a frászt hozzák rád :D
2010. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Én is így vagyok. Írtam nekik sokszor,hogy mikor kapom végre meg, azt írták legyek türelemmel."

A válasz megírásának időpontja: ma 12:26


Egyébként valószínűleg azért is haladnak lassan a dolgok, mert egész nap ilyen leveleket kell olvasniuk meg írniuk azoknak, akik már öt levelet kaptak, hogy legyenek türelemmel, aztán egy óra múlva hatodszor is írnak, hogy juj, mikor jön már, mikor jön már? :-PPP

2010. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!