Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Váltsak sulit az exem miatt?

Váltsak sulit az exem miatt?

Figyelt kérdés
10dikes fiu vagyok es 9dik vegen osszejottem az osztalytarsammal aki viszont 1,5 honapja szakitott velem, (nem haraggal valtunk el) es most ha bemegyek a suliba es latom akkor igy mintha kinoznanak es mar volt hogy oran ulok es raneztem es igy lehajtott fejjel sirtam es ha baratokkal vagyok meg elmegy a suli de ha egyszer latom igy elmegy az eletkedvem (ami most alapbol sincs), es ugy viselkedunk mint az idegenek. De osztalyt is valthatok a sajat osztalyomban ugyis keves emberrel vagyok joban marmint ugy igazan

szept. 6. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
XXI.század....👎
szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%

Ne. 10-es vagy és már volt csajod, well done.

viselkedj vele normálisan

szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
1,5 hónap semmi. Ha még évekről lenne szó.
szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mindenképpen. És a másik suli az általános legyen, hogy megtanulj írni.
szept. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SZTANN ***** válasza:
100%
MINEK?! És majd más iskolában is lesz egy néhány hetes kapcsolatod, és ha vége, akkor megint pályát váltasz? Próbálj meg értelmesen gondolkodni, mi a fontosabb (az iskola, az életed vagy a volt kis kapcsolatod)! Nehogy már ezen nyávogj (pláne ha semmi súlyos nincs, még csak harag sem), és minden másnak a rovására menjen! Ne törődj vele, figyelj a fontos dolgokra, hamarosan lesz másik barátnőd is (de ne éldd bele magad, hogy az már örök). Egyáltalán még nem ez a lényeg.
szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
73%
Szerintem csak szard le és emelkedj fölé. Hülye kis liba ne foglalkozz vele és mutasd meg hogy ez a te területed
szept. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
77%
Meg vagy te húzatva?
szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!