Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hagyjam ott és váltsak sulit?

Hagyjam ott és váltsak sulit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Röviden,becsatlakoztam egy OKJ-s szakképzésre nemrégiben. Az elméleti oktatás online megy és beadandó házidolgozataink is vannak. Nem rég beírtam az online felületre hogy mivel most csatlakoztam be, így nem tudom az eddigi feladatokat és szeretnék felvilágosítást kérni hogy mik is a feladatok,mit hogyan kell csinálni. A gyakorlati naplót hogy kell vezetni stb.

Erre ír az illetékes tanár hogy előadásokon elmondta és nem segít.

De írtam hogy hogyan is lehettem volna ott előadásokon, ha egyszer most csatlakoztam be a képzésre,eddig a létezésemről sem tudtak.


Előtte pár nappal egy másik hallgató teljesen ugyan ezt kérdezte tőle,neki persze megadta a privát e-mail címét hogy szivesen segít.

Nem értem mi a gond,hiszen még egyszer sem látott,sem beszélt velem.

(Amúgy megjegyzem bár lehet hogy hülyeség,de apám külföldi és ebből kifolyólag a nevem se Magyar,és ahogy elnéztem az oktató közösségi oldalát eléggé "szélsőséges diszkriminatív" nézeteket vall.)


Teljesen könnyű lenne ez a szak,a nagy záróvizsga gyakorlati és elméleti része pofon egyszerű,simán meglenne a papírom. De itt akadályba ütköztem,ami ha nem hárul el nem tudok eljutni a nagy vizsgára,ráadásul drága a képzés,de még nem fizettem.



2022. jan. 10. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Attól a másik hallgatótól el tudod kérni a követelmenyeket?
2022. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ők se segítenek,meg ugye látták is a levelet:( Jó ha 8-an vagyunk.

Az előző suliban nem volt ilyen,ott mindent megkaptunk de az utazások miatt,meg a gyakorlati hely messzesége miatt kénytelen voltam váltani.


Max a titkárságban bízok de az meg pesten van,gondolom nem tudják itt vidéken mi zajlik...

Simán megtudnám oldani tuti a feladatot, csak jó volna tudni mi az..

2022. jan. 10. 01:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy paraszt lehet ez a tanár.
2022. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Írtam a másik oktatónak is ugyanúgy elutasítást kaptam.

Magyarán nem tudom a feladatokat aminek hiányában nem vizsgázhatok.

A titkárság meg szarik az egészre ők sem válaszolnak.

Uhhhhh 😡😡😡😡

2022. jan. 10. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire ilyen sz@r a képzés, inkább hagyd ott, keress mást
2022. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!