Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mernok hallgatoknak/dolgozokna...

Mernok hallgatoknak/dolgozoknak (villamos, gepesz) mennyire egyszeru a munkavallalas / munkahely valtas Budapesten?

Figyelt kérdés
Orulnek ha megosztanatok a tapaszalatokat a mostani piaci viszonyok nyujtotta lehetosegekrol. Sokan feltetelezem a gyakornoki helyukre mennek, de erdekelne hogy mennyire korrekt fizeteseket adnak a fovarosban kezdokent, illetve par ev tapasztalattal. Viszonylag gyorsan lehet talalni munkat gepeszmernokkent vagy altalaban a jo helyek mar elore le vannak osztva? Nagyon gondolkozom, hogy videkrol felkoltozve megprobalom, de ilyen alberlet arak mellett kicsit szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy valoban megeri-e. Elore is koszi a valaszokat!

júl. 25. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Én idén januárban végeztem villamosmérnökként, diplomaosztómat követően kezdtem el állásokat nézegetni, addig kipihentem a záróvizsga fáradalmait. 2 héten belül 4 ajánlatot is kaptam, végül nettó 640 ezerért (SZJA kedvezménnyel) helyezkedtem el egy számomra szimpatikus cégnél.
júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmérmökkènt sztem szinte a legegyszerubb jelenleg.
júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!