Mit csinál egy munkahelyen egy "well being" vagyis munkavállalói jóllét manager? Mi a dolga neki napi 8 órában? én, a sima alkalmazott az ő munkájából mit realizálhatok?
"Ő a nagyfőnök spiclije" ehhez az kéne hogy "leszálljon " a halandó nép kpözé. nem tud splicliskedni mert nem is látni. így nehéz kémkedni.
ahhoz ott kéne lennie mondjuk ebédszünetben a konyhában. na ott hallana egysmást amit a főnök nem tenne zsebre..
Ez kb. a néhai szaxervezetek szintje: szedegették a tagdíjakat a semmire, aztán amikor ki kellett volna nyitniuk a pofájukat, minden tekintetben megalkuvó módon bújtak ki minden felelősség alól.
Na, ez is egy ilyen pribék, - aki papíron létezik, de csak addig, amíg az érvényesül, amit igazgatósági szintről ukázként kap!
Azért felel, hogy az adott munkahelyen a légkör, az ottani körülmények kellemesek legyenek, jól és komfortosan érezzék magukat az ott dolgozók.
Nálunk is volt ilyen munkaerő; általa szerveződtek a csapatépítők, a családi napok, kérdőíveket is kiküldött, majd értékelté őket és igyekezett az ott megkapott javaslatokat a gyakorlatba ültetni.
#9
Tehát ezek is csak ilyen erőltetett "csapatépítő" programok, amiket a dolgozók 90%-a a háta közepére se kíván, mert csak a szabadidejét veszi el, ahelyett hogy a családjával/barátaival tölthetné el, a munkatársaival kell jópofizni, mert valami nagyon okos manager olvasta valahol hogy ez mennyire jó és bevált módszer mondjuk a japánoknál (azaz egy tök idegen kultúrában).
Lenne amúgy értelme egy ilyen managernek ha divatos látszat pozíció helyett valódi jogkörrel bíró ember lenne aki keresztül tudna vinni a vezetőségen ténylegesen munkamorált javító változtatásokat.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!