Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most hogy van ez, ha újraírom...

Most hogy van ez, ha újraírom a középszintű érettségit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy iszonyatosan elrontottam a középszintű érettségimet, a tanulmányi eredményeimhez és az iskolámhoz képest egy borzasztó alacsony eredményt szereztem (Történt valami közvetlenül vizsga előtt, aminek köszönhetően egyáltalán nem tudtam figyelni se, és az időt is elnéztem).

Ha újraérettségizek, akkor ezek az eredmények el fognak teljesen tűnni, kapok új bizonyítványt és soha nem származik hátrányom belőle? (Tehát senki nem fogja tudni a mostani eredményeimet, és azt, hogy újra kellett írnom.) Középszinten hogy van a szóbeli, ha újra megyek, és nem a saját iskolámban?


jún. 22. 20:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

De én középszintűt szeretnék újraírni, és nem emeltet.


Én ezt az egészet full nem értem… Ha újraírok egy középszintű érettségit, és az jobb lesz, mint az első, akkor most az újnak miért nem számítják az eredményét (az első helyett)?

jún. 22. 22:04
 12/22 anonim ***** válasza:
32%

Azért mert ilyen a rendszer. Újraírhatod csak nem számítják bele.

Nem tudom mi nem érhető ezen.

jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%
Az érettségi pontokba mint átlagba csak az érettségi bizonyítványba beírt jegyeket számítják. De duplázással használhatod az új pontszámaidat.
jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13-as, tehát az újraírt középszintű eredményét is?
jún. 22. 22:38
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem....
jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Ezt honnan veszed, 15-ös? Csak a tanulmányi pontokra vonatkozik az érettségi bizonyítványban lévő pontok átlaga. A duplázásra nem. Különben értelmét vesztené az újraérettségizés lehetősége.
jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
32%

Az orvosira nem számít be neki duplázásnál az újraírt közép matek.

Nem veszti értelmét az újraérettségizés, mert az emeltekkel tud javítani.

De ha ezt ilyen nehéz felfogni, akkor írjátok újra a középszintűeket, és majd meglátjátok. Kérdező neked peig lesznek gondodok az orvosira való bejutással ha már ezt aem sikerül értelmezned.

jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Ja hogy orvosi, az kimaradt nekem! Hát akkor mit akarsz a matek érettségiddel? Emelt biológia és kémia/fizika. Ennyi.

Amúgy mit többes számozol, 17-es? A kérdezőn kívül még valaki akar innen újraérettségizni? Én biztos nem, mert már 45 éve letettem, elég jó eredménnyel!

jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 fals infókat hangoztattál, ezért írtam, hogy meggyőződhedsz te is a tévedésedről, ha megkérdőjelezed a helytálló állításaimat:)
jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az nem fals info, hogy duplázni lehet az új pontszámokat szinttől függetlenül.
jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!